Lillibeth Place – Een charmant toevluchtsoord in het hart van Oltrarno Gelegen in de coolste wijk ter wereld (bron: Lonely Planet), het Oltrarno, is Lillibeth Place een stijlvol appartement dat je een authentieke Florentijnse ervaring biedt in de meest geliefde wijk van de stad. Dit pas gerenoveerde appartement is gevestigd in een prachtig historisch gebouw uit de 17e eeuw, op de tweede verdieping met lift. Het is afgewerkt met hoogwaardige materialen en combineert comfort met een elegant design. Unieke ruimtes en verfijnde details Geschikt voor maximaal 5 gasten Eigen ingang S stijlvolle keuken, gescheiden van de eethoek door een elegante glazen scheidingswand, volledig uitgerust met:
Kookplaat Lift Oven Spoelbak Vaatwasser Koelkast met vriesvak Waterkoker en koffiezetapparaat
Ruime woonkamer met een grote eettafel, comfortabele bank, fauteuils en smart-tv. Slaapgedeelte met adembenemend uitzicht Twee grote tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een extra eenpersoonsbed, beide met een spectaculair uitzicht op de klokkentoren van de Santo Spirito-kerk. Twee aparte badkamers, waarvan één met een design-douche. Comfort en top locatie · Rustige en vredige sfeer · Eigen verwarming en airco · Snelle wifi om verbonden te blijven · Op loopafstand van de belangrijkste bezienswaardigheden van Florence, perfect om het historische centrum te verkennen · Openbaarvervoershaltes in de buurt, waardoor je de rest van de stad makkelijk kunt bereiken Gasten die met de auto komen, kunnen gebruikmaken van Garage Lungarno ( www.garagelungarno.it ), waar je met korting kunt parkeren dankzij een speciale code die je na het boeken krijgt.
Toeristenbelasting: € 6,00 per persoon per nacht, te betalen bij het inchecken voor maximaal 7 nachten
Extra: Kinderbedje € 15,00 per dag (op aanvraag) Huisdieren - niet toegestaan Bij aankomst tussen 20:00 en 23:59 wordt een toeslag van 30 in rekening gebracht voor late aankomst.
dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Florence. Palazzo Pitti en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Piazza della Signoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 15 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 30 min. rijden
Restaurants
Gusta Pizza
3 min. wandelen
Loggia Bar
2 min. wandelen
Babae
2 min. wandelen
Il Santo Bevitore
3 min. wandelen
Gustapanino
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lillibeth Place - Florence Dolce Vita?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lillibeth Place - Florence Dolce Vita inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lillibeth Place - Florence Dolce Vita uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lillibeth Place - Florence Dolce Vita?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza Santo Spirito, Ponte Vecchio en Palazzo Pitti. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Piazza della Signoria liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Unità ligt op 12 minuten wandelen en naar Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 14 minuten wandelen.