Giglio Apartments by Mmega ligt in Florence. Galleria dell'Accademia di Firenze en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Orto Botanico di Firenze en Boboli-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Tramhalte Muratori - Stazione Statuto - 11 min. wandelen
Station Firenze Statuto - 12 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 25 min. rijden
Restaurants
Caffè Libertà
6 min. wandelen
Antica Trattoria da Tito
10 min. wandelen
Caffė Lietta
8 min. wandelen
Ristorante Perseus
8 min. wandelen
Pasticceria Statuto
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Giglio Apartments by Mmega
Appartement vlak bij Galleria dell'Accademia di Firenze
Giglio Apartments by Mmega bevindt zich niet ver van Piazza del Duomo en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 50 per verblijf
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Geen huishoudservice
Meertalig personeel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B4YO8XQK19
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Giglio Apartments by Mmega?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Giglio Apartments by Mmega?
Vandaag, 7 aug. 2026, kost een verblijf bij Giglio Apartments by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 9 aug. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Giglio Apartments by Mmega inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Giglio Apartments by Mmega uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Giglio Apartments by Mmega?
Dit appartement in Florence ligt op 2 km afstand van Orto Botanico di Firenze, Galleria dell'Accademia di Firenze en Basilica di Santa Maria Novella. Ook Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza del Duomo liggen op 3 km afstand. Tramhalte Muratori - Stazione Statuto ligt op 11 minuten wandelen en naar Statuto Tramhalte is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Giglio Apartments by Mmega
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,4
Locatie
7,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 34 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 34 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 34 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 34 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 34 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Yavuz
19 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Das Zimmer war sauber und die Lage des Hotels ist sehr gut.
Yavuz
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
tiffany
10 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great stay
tiffany
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria Delos
2 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and clean place to stay. It was spacious too! We enjoyed our stay here!
Maria Delos
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Arje
5 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfect host and even better apartment
Arje
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dalia
26 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Awesome place
Dalia
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had a great time in florence, the apartment location was good and the acomodation was excelent
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Jialing
2 jun 2025
The apartment was spacious but a bit far from tram and plenty of mosquitoes at night.
Jialing
6 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Bruno
4 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
.
Bruno
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Mohammad Majeed
1 aug 2025
Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Poor AC on the main level
Ants everywhere
Dirty and moldy shower
Moldy smell in the whole place especially in the basement.
Mohammad Majeed
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Vincenzo
19 mei 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Esperienza terribile
Appartamento carino ma sporco con ragnatele e polvere in tutto l’appartamento. Privo di carta igienica e piccoli accessori che per una casa vacanza dovrebbero essere un obbligo.
Vincenzo
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Arje
4 apr 2025
Positief: Netheid, communicatie
Un po di delusione che volevano che pago un extra di 15€ solo perché volevo cambiare letto nello stesso appartamento(per le prossime volte e meglio se chiedete al ospite prima in che letto vuole dormire)
Arje
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
michele
12 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Zona ottima a mio parere:
- a una 20ina di minuti dal centro a piedi
- zona tranquilla, dove magari è più facile trovare parcheggio
- Vicinanza a panificio/pasticceria, bar, torrefazione, gelateria, supermercato. Vicino anche ad un bel parco.
Unica pecca è la vicinanza alla ferrovia, ma a me sinceramente non mi ha dato fastidio il rumore del treno che passa, ma è una zona silenziosa, quello è l'unico rumore che può infastidire.
Come spazi interni direi ottimo ed è fornito di bollitore acqua, forno, frigo e freezer, lavastoviglie e lavatrice. In generale ottimo servizio, e le cose essenziali come sapone, asciugamani e lenzuola sono messe a disposizione. Disponibili i propietari e molto gentili anche gli addetti alle pulizie. Grazie dell'esperienza!!
michele
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Andrea
25 jun 2026
Positief: Communicatie, accuraatheid advertentie
Good breakfast lunch and diner near by. Walk to the rain station was only 25 min. Overall good stay.
Andrea
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Flavio
29 aug 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Casa antica ben ristrutturata, un po' poco areabile ma per una vacanza va piu' che bene.
Flavio
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Roberto
18 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice but extra fees...
It was a nice one-night stay in a freshly renovated small flat.
I only disliked hotels.com payment policy. In fact, price didnt include 60 euro extra fees for cleaning. Told me only after reservation, not before
Roberto
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Apartment in Ruhiger Lage. Ca. 30 Min. zu Fuss vom Dom und ca. 20 Min. zu Fuss von Bahnhof Florenz entfernt.
Ein kleiner Nachteil des Apartments ist die Ringhörigkeit. Wenn die Nachbarn nicht darauf Rücksicht nehmen, kann es störend sein zur späten Stunde.
Aber alles in allem sehr empfehlenswert.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
O apartamento é reformado, muito bonito e organizado, mas o segundo quarto fica em um andar subterrâneo e este estava sem possibilidade de uso para quem sofre de problemas respiratórios e rinite alérgica devido grande umidade e cheiro de mofo.
A localização é boa, a roupa e cama e banho muito limpa e boa qualidade. Chuveiro maravilhoso. Poderiam deixar um detergente de lavar pratos e disponibilizar uma cafeteira.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Easy to walk to town square. This was a one night quick stay before getting flight home and worked well for us.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
JOTTI
31 mei 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
They don't care about us n little kids upset from car broken down n they not respect me deaf difficulties commutation n they re bad tough me stuck n lost money from hotel
JOTTI
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Isidro fermin
26 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and clean, good area.
The apartment was nice and clean, 10 minutes waking from Muratori Stazione Statuto Tranvía and 5 minutes from Penny Market, the area was good. The pillows from Giglio Green need to be replaced they were very bad and the place was plague by mosquitos. But overall is a good place to stay.
Isidro fermin
5 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto pulita e accogliente ottima la comunicazione con il padrone di casa molto puntuale. Collocazione perfetta e comoda per raggiungere il centro. Unica piccolissima pecca avrei lasciato a disposizione degli ospiti una caffettiera e dello zucchero.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Sebastian
4 jan 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
OK Place at fair price. Not more, not less.
The place itself is ok, relatively new and the put a bit of love in. Good for families, as there are no separate rooms, only platforms. Walk to center about 20 minutes (adult speed). Next bar / cafe about 5 mins at Piazza della Repubblica. There is a good place to eat the famous Fiorentina about 6-7mins walk away (Perseus), that practically all locals in town know. That is the best feature!
The place is right next to a busy train track. Expect trains every few minutes, that make the building shake slightly. If you are a sensitive sleeper forget about it. The walls to the neighbouring apartments are thin. Far from Hotel standard. Expect to hear your neighbours if the arrive later then you and in a good mood. The neighbourhood itself is middle-class residential and quiet. Not much going on, even though we stayed during friday and saturday night. Pharmacy 200m.
When we came the guy who brought the keys and took the cleaning money was 45 minutes (!) late, even though they send 3 sms and an e-mail about our arrival time which we answered. Appearently "someone else was late". There is no reception desk nearby.
We paid 80 Euro a night - probably because of low season and booking. For that it is good.
Sebastian
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Itobal
29 aug 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
60€ de limpieza y te lo encuentras sucio
Al llegar nos cobraron 3,50€ por persona y noche de tasas, 35€ por realizar el chekin a las 22:00h y 60€ de limpieza 129€ en total y lo gracioso que todos los techos de la casa estaban con telas de Araña, para que son esos 60€ de limpieza?