Dany House ligt in Florence in het stadscentrum. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Orto Botanico di Firenze en Museo Galileo (Istituto e Museo di Storia della Scienza) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Affittacamere vlak bij Galleria dell'Accademia di Firenze
In de omgeving van Centrale Markt en Piazza del Duomo ligt Dany House, waar je geniet van een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dany House hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 15 per dag)
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Smart-tv van 55 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureaustoel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: 15 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 11.00 uur en 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 150 meter afstand; 24 uur open)
Toeslag voor late check-in: 15 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 11.00 uur en 13.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dany House Condo Firenze
Dany House Condo Florence
Dany House Florence
Florence Dany House TownHouse
TownHouse Dany House Florence
TownHouse Dany House
Dany House Condo
Dany House Florence
Dany House Affittacamere
Dany House Affittacamere Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dany House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Dany House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 11.00 uur en
13.00 uur en tegen betaling van een toeslag van 15%.
Tot hoe laat kan ik bij Dany House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Dany House?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in het centrum van Florence, op 2 km afstand van Orto Botanico di Firenze, Piazza di Santa Maria Novella en Galleria dell'Accademia di Firenze. Ook Centrale Markt en Piazza del Duomo liggen op 2 km afstand. Strozzi - Fallaci Tramhalte ligt op 13 minuten wandelen en naar Statuto Tramhalte is het 13 minuten wandelen.