Geheel appartement

Campuccio Terrace by Mmega

Fotogalerie voor Campuccio Terrace by Mmega

Comfort appartement | Terras
Comfort appartement | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en televisie
Exterieur
Comfort appartement | Luxe beddengoed, donsdekens, individueel gedecoreerd
Comfort appartement | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en televisie

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Geheel appartement

Max. aantal: 450 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
11 mrt - 12 mrt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Campuccio Terrace by Mmega

Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en oven, naast een wasmachine en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Gratis wifi, luxe beddengoed en een donsdeken zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast en kookgerei, borden en bestek.

In dit appartement in Florence is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • Donzen dekbed
  • Luxe beddengoed

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C2V28XB2DH
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Campuccio Terrace
Campuccio Terrace by Mmega Florence
Campuccio Terrace by Mmega Apartment
Campuccio Terrace by Mmega Apartment Florence

Over deze buurt

dit appartement ligt in Florence in het stadscentrum. Palazzo Pitti en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Piazza della Signoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Meer appartementen in Florence
Kaart
Via del Campuccio 34, Florence, FI, 50125

In de buurt

  • Boboli-tuinen
    Boboli-tuinen
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Piazza Santo Spirito
    Piazza Santo Spirito
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Palazzo Pitti
    Palazzo Pitti
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Ponte Vecchio which includes a bridge and a river or creek
    Ponte Vecchio
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Piazza di Santa Maria Novella which includes a garden, heritage architecture and a church or cathedral
    Piazza di Santa Maria Novella
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Unità - 15 min. wandelen
  • Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 17 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Loggia Bar
    4 min. wandelen
  • Pizzeria toto atto II
    4 min. wandelen
  • Tamerò - Pasta Bar
    4 min. wandelen
  • Trattoria Sant'Agostino
    4 min. wandelen
  • Pop Café
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Campuccio Terrace by Mmega?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Campuccio Terrace by Mmega?

Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Campuccio Terrace by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 186, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Campuccio Terrace by Mmega inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Campuccio Terrace by Mmega uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Campuccio Terrace by Mmega?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza Santo Spirito en Palazzo Pitti. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Ponte Vecchio liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Unità ligt op 15 minuten wandelen en naar Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 17 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Campuccio Terrace by Mmega

Beoordelingen

Goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

8,4

Netheid

4,0

Voorzieningen

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

4/10 – Matig

Kai

Reisde met familie
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
My booking was for a 6 night stay with my husband and 2 grown children. I booked this property based on the privacy of a one bedroom apartment, the balcony and the must A/C unit. It was a complete disappointment, on all counts. There was only one a/c unit in the living room. It was not capable of cooling down the living room alongside the bedroom, or the bathroom. My husband and I gave up sleeping in the bedroom after the first night since we were not able to sleep from the heat. We took out the mattress and laid it down in the living room. We kept the bedroom closed the rest of the stay to get the living room cool enough the rest of our stay. We decided to cook dinner to try out some of the local groceries, big mistake. We had to call property manager to help us turn it off because there were not instructions on how to use the stove, and the apartment had become an oven. A handy man had to be called out to help us turn it off. The balcony was a bust as well. It was full off cleaning supplies, an old washing machine and the remains of a foldable chair. Those beautiful pots seen in the picture are still there, but the plants are long dead. Even had it been just like the picture, no one can sit out there to enjoy the view, as the temperature was never cool enough to enjoy it. The heat is unbearable in July in Italy. Most days, the humidity levels were over 50%. This property might be a good stay during winter or spring, but definitely not during the summer. Beware
6 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid

Lovely view in Firenze

The apartment was charming with a beautiful terrace. It was very clean, quiet, and easy access to local attractions. Our only complaint was that the fan was broken and the AC unit could not bring temperature down below 31, although we came during a heatwave. The stairs are a bit treacherous and there are many of them. It was not a problem for us but just a heads up to future guests.
4 nachten verbleven in juli 2025

4/10 – Matig

Priscilla

Reisde met familie
Negatief: Voorzieningen
First of all, the property manager contacted us multiple times to ask about arrival time. Despite giving the arrival timing a day in advance and confirming it on the same day, we still had to wait about 15-20mins under the hot sun with all our luggages on the narrow street. Secondly, the place is pretty dirty. There were ants everywhere and some even crawled on our pillows. Oven had bunch of crumbs left behind. There was piles of dust on the floor and in corners. We found a vacuum and tried to clean but vacuum was broken. The master bedroom has no aircon or fan, which made it intolerable to sleep in at night as it was summer. We ended up sleeping 4 people on the living room sofa bed, which was very uncomfortable and not to mention bed was creaky. The bathroom is Tiny! You can’t turn around without hitting the glass door while showering. If you’re of bigger built, don’t book this place. We’re relatively small Asians and even we had problems squeezing in there to shower. The washing machine is also tiny, I think it had a 4kg capacity, so we had to run multiple loads for our family of 4. Lastly, the location is not great, about 30mins walk from train station. And you have to lug your luggage about 4-5 flights of stairs as there’s no elevator.
3 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Arianna

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

VINCENT

Reisde met familie
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Logement propre très bien situé en centre-ville Plutôt adapté au jeunes car au 4 eme étage
2 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Franck

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Excellent

Séjour de 3j / 2 nuits Logement très cosy et confortable. Tout équipé et au calme
2 nachten verbleven in april 2025