c-hotels Club bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Florence, en ligt vlak bij een treinstation. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Via S. Caterina Da Siena 11/R, Florence, FI, 50123
In de buurt
Piazza di Santa Maria Novella
3 min. wandelen - 0.3 km
Basilica di Santa Maria Novella
6 min. wandelen - 0.6 km
Centrale Markt
8 min. wandelen - 0.7 km
Cattedrale di Santa Maria del Fiore
11 min. wandelen - 1.0 km
Ponte Vecchio
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte - 1 min. wandelen
Station Florence Santa Maria Novella - 3 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 21 min. rijden
Restaurants
All'Antico Vinaio
3 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Vyta
3 min. wandelen
Tentazioni Cafè
3 min. wandelen
Fratelli Cuore
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
c-hotels Club
Hotel met een chique stijl niet ver van Cattedrale di Santa Maria del Fiore
Dicht bij Ponte Vecchio en Galleria degli Uffizi ligt c-hotels Club, waar gasten onder andere kunnen genieten van een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 62 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 1970
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Koffiezetapparaat/waterkoker
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 30 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017A1JF8EZK3X
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Club Florence
C Hotels Club
Hotel Club Florence
C-Hotels Club Hotel Florence
C-Hotels Club Hotel
C-Hotels Club Florence
C-Hotels Club
c-hotels Club Hotel
c-hotels Club Florence
c-hotels Club Hotel Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij c-hotels Club?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij c-hotels Club?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij c-hotels Club van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 156, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij c-hotels Club inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij c-hotels Club uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat c-hotels Club?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Basilica di Santa Maria Novella en Centrale Markt. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Cattedrale di Santa Maria del Fiore liggen op een kwartiertje wandelen. Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over c-hotels Club
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 443 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
443
Gastenscore: 8 - Goed. 374 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
374
Gastenscore: 6 - Redelijk. 112 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
112
Gastenscore: 4 - Matig. 41 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
41
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 30 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
30
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jesper
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jesper
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Veronique
Reisde met familie
26 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Veronique
3 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Dirk
19 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hoge kwaliteit voor zeer democratische prijs
Omwille van de coronacrisis werden we zonder meerkost overgeboekt naar c-Hotels Ambasciatori - op wandelafstand van de belangrijkste bezienswaardigheden - perfecte service - betaalparking naast de deur - ruime kamers met perfecte licht- en geluidisolatie - prima prijs-kwaliteitverhouding - een aanrader!
Dirk
4 nachten verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, good hotel
The hotel was different than the one I booked, but the rooms looked the same as on the picture. We had a room on the 2nd floor without bathtub, it was big and clean. The location was great, nearby the city center and the central train station.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Jossy
13 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Super locatie, standaard hotel
Het hotel is dicht, ze vragen je om elders in te checken. De kamer is echter vrijwel hetzelfde. Ik had een kleine kamer met een bad. De aircon werkte niet. Toch is het een prettig verblijf op een primium locatie. Dichtbij het centrum, dichtbij het station en een tram direct terug naar het vliegvels.
Jossy
2 nachten verbleven in oktober 2020
10/10 – Uitstekend
J G
25 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
J G
1 nacht verbleven in juli 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 mei 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
vervelend
Ontbijtzak op de kamer alhoewel kamer MET ontbijt geboekt werd. Ter plaatse bleek dat we 9 euro per persoon moesten bijbetalen voor ontbijt alhoewel dit normaal in de prijs inbegrepen was. Totaal niet duidelijk op de site. Nu moesten we op de kamer ontbijten. Slechts 1 stoel en geen tafel op de kamer ? Elke dag 1 banaan, croissant en 1 fruitsap per persoon. 5 dagen hetzelfde ontbijt ??? We zijn dus ergens anders gaan ontbijten. Muren kamer waren flinterdun. Alle geluiden van de buren te horen alsof ze in de kamer stonden. Wil je echt niet horen allemaal. 1 onthaal bediende wist bvb niet dat er koetsen met paarden in de stad rondreden ??? Toch belangrijke informatie voor de toeristen. Dit meisje was totaal niet bekwaam, kon ook heel slecht Engels en was niet vriendelijk. De andere bedienden wel. Poetspersoneel vriendelijk maar had geen vast uur om de kamer te poetsen waardoor ze telkens kwamen als we in de kamer waren even in de namiddag. Laatste dag niet komen poetsen omdat we even in de kamer wilden blijven vooraleer te gaan dineren. Slechtste ooit !!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Dhiraj
Reisde met familie en kleine kinderen
1 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Positives:
The hotel was conveniently located near the train station. The staff were friendly and helpful. The beds offered comfort, and the breakfast area was pleasant.
Negatives:
The hotel required renovation, and the corridor wall leading to the breakfast room was unfinished. The wall-mounted TV stuck out, obstructing the walkway. There was no hair conditioner in the bathroom, and it was unavailable even when requested at reception. The lift and was very small and did not reach the top floor.
In summary, we were disappointed and unlikely to choose this hotel again.
Dhiraj
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Heidi
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service, too kind and helpful. Breakfast is good!
Heidi
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tiffany, Woodland Hills
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The comfort room was perfect. Much bigger and updated compared to the local Italian hotels I stayed in.
The front desk staff was wonderful and incredibly accommodating.
Breakfast was disappointing but still a clan nice offering and nice staff. I would stay there again
Tiffany
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Javier
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good and good location
Javier
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
David Granados
28 feb 2026
David Granados
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Rene
17 feb 2026
Rene
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
miguel
15 feb 2026
Great location and great breakfast.
miguel
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Adolfo
Reisde met partner
5 feb 2026
Positief: Netheid
Muy atento el personal
Adolfo
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Luis
10 jan 2026
Luis
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
orlando
Reisde met partner
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Impecable el lugar y atentos a sus huéspedes
orlando
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Alexandre
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Os recepcionistas são muito bons, atentos aos nossos pedidos e sempre prontos a ajudar, especialmente Niccolo. Minha passagem por Florença foi muito boa e o hotel ajudou muito nisso.
Alexandre
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Alessandro
6 dec 2025
Alessandro
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Divina
28 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love this hotel and the staff. They are so helpful. They even help me retrieve my delayed baggage from the airport. It’s walkable to all the sightseeing and the tours plus it’s right by the train station.
Divina
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Flávio Renato
27 nov 2025
Flávio Renato
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Gianpiero
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Posizione ottima e stanze buone, quello che eccelle è lo staff soprattutto della sala colazioni con il quale siamo stati più a contatto: gentile sorridente disponibile professionale, bravi
Gianpiero
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Andressa
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Toda a experiência foi maravilhosa, mas destaco com toda certeza o incrível atendimento do Nicolae. Extremamente atencioso, fala português, educado, nos ajudou ao realizar reserva em dois restaurantes. Quarto ótimo, hotel lindo. O café da manhã merece um destaque especial, porque vale muito a pena.
Andressa
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Miriana
14 nov 2025
Miriana
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Rozenn
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bien situé a proximité de tout.personnel au top.presque plus rien au petit déjeuner a 9h le dimanche