Geheel appartement

Antico Castello Marignolle

Fotogalerie voor Antico Castello Marignolle

Luchtfoto
Exterieur
Appartement, 4 slaapkamers | Woonkamer | Een 60-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en televisie
Appartement, 4 slaapkamers | Terras
Dineren

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 7350 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Antico Castello Marignolle

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking en meertalig personeel. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl 3 badkamers en een wasmachine voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

In dit appartement in Florence is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 60 inch heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 60 inch met digitale zenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 10.00 wanneer je incheckt na 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 350.00 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
  • Verwarmingskosten (afhankelijk van seizoen): EUR 15 per accommodatie per nacht

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 10.00 wanneer je incheckt na 19.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Antico Castello Marignolle Apartment Florence
Antico Castello Marignolle Apartment
Antico Castello Marignolle Florence
Apartment Antico Castello Marignolle Florence
Florence Antico Castello Marignolle Apartment
Apartment Antico Castello Marignolle
Antico Castello Marignolle
Antico Castello Marignolle Florence
Antico Castello Marignolle Apartment
Antico Castello Marignolle Apartment Florence

Over deze buurt

dit appartement ligt in Florence. Palazzo Pitti en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Piazza della Signoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Meer appartementen in Florence
Kaart
Via di Santa Maria a Marignolle, Florence, FI, 50123

In de buurt

  • Boboli-tuinen
    Boboli-tuinen
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Porta Romana
    Porta Romana
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Piazza Santo Spirito
    Piazza Santo Spirito
    7 min. rijden - 3.2 km
  • Palazzo Pitti
    Palazzo Pitti
    8 min. rijden - 2.2 km
  • Accademia Italiana
    8 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Paolo Uccello - 5 min. rijden
  • Station Porta al Prato - 6 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 28 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Bar Franco
    6 min. rijden
  • Alla Vecchia Bettola
    4 min. rijden
  • Giovanni Santarpia
    5 min. rijden
  • Bar Gianno
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Antico Castello Marignolle?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Antico Castello Marignolle inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Tegen betaling van een toeslag van EUR 10.00 kun je op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Antico Castello Marignolle uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Antico Castello Marignolle?

Dit appartement in Florence ligt op 1,7 km van Porta Romana en op 5 km afstand van Piazza di Santa Maria Novella en Ponte Vecchio. Ook Galleria degli Uffizi en Cattedrale di Santa Maria del Fiore liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Antico Castello Marignolle

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep, Zakenreiziger
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at this property for 4 nights, during the middle of October. We were 3 couples. This is a large property, and it was very comfortable for us. It is important for anyone considering this property to understand, the property was originally built hundreds of years ago. As with any property like this, they all have a few issues. Nothing that can’t be overcome with patience, and understanding. But, this is not a hotel. It’s a castle, in the country. The locations is surrounded by pines, olive trees and other country estates. It is very quiet, but only a 15 minute ride from the center of Florence. Located on the fourth floor of the castle, it has an amazing deck, that overlooks the city of Florence. A kitchen, that has everything you need. Four bedrooms, and three full baths. Two en-suite. Air conditioning works well. Elevator. The property managers respond quickly to all requests. They are local, and very familiar with the area. They were a pleasure to deal with. A very nice property, for the right guests.
4 nachten verbleven in oktober 2019