Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Il Rivalta - Place of Charme is gelegen in Historisch centrum, een buurt in Florence die eenvoudig te bezoeken is en niet ver van gezellige winkelstraten ligt. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 11 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 27 min. rijden
Restaurants
GIACOSA
4 min. wandelen
La Bussola
3 min. wandelen
Osteria del Cinghiale Bianco
3 min. wandelen
Pizzino Caffé
3 min. wandelen
Trattoria Cammillo
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Il Rivalta - Place of Charme
Dit appartement beschikt over een restaurant, een fitnesscentrum en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een snackbar/deli, valetparking en een conciërgeservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk appartement biedt gratis wifi, een minibar, en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Luxe beddengoed, een regendouche en gratis flessenwater zijn enkele van de overige voorzieningen.
Il Rivalta - Place of Charme heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een kluis. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft satellietzenders.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Florence is wifi gratis. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een haardroger. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Valetparkeren ter plaatse (EUR 40 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Restaurants ter plaatse
Alfieri Terrace
Foody Farm
Vittorio American Bar
Eetopties
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Minibar
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Lokale kaarten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In een winkelgebied
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
12 units
Geluiddichte muren
Ramen met dubbelglas
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Tuin
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Valetparkeerkosten: EUR 40 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017A1G2NKRVR2
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Rivalta Hotel Florence
Rivalta Hotel Apartment
Alfieri Signature Suites
Rivalta Hotel Apartment Florence
Rivalta Hotel Alfieri Collezione
Alfieri Signature Suites Alfieri Collezione
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Rivalta - Place of Charme?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Il Rivalta - Place of Charme?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Il Rivalta - Place of Charme van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 197, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 40 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Il Rivalta - Place of Charme inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Il Rivalta - Place of Charme uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Rivalta - Place of Charme?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Via de' Tornabuoni en Ponte Vecchio. Ook Piazza della Signoria en Galleria degli Uffizi liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Unità ligt op 9 minuten wandelen en naar Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Il Rivalta - Place of Charme
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 363 van 479 beoordelingen
10 - Uitstekend
363
Gastenscore: 8 - Goed. 72 van 479 beoordelingen
8 - Goed
72
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 479 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 479 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 479 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mustafa
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il Rivalta – Place of Charm is a clean and well maintained property in an excellent central location. The room was comfortable and nicely designed, and the surrounding area is full of character and within walking distance of Florence’s main attractions. While it wasn’t completely quiet at times, the overall experience was very pleasant. A great place to stay in Florence.
Mustafa
4 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ineke Sjoukje de
1 nov 2025
Ineke Sjoukje de
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
good but can be improved
+: Well located, good breakfast
-: a bottle of water should be at least offered daily in a 4star hôtel (in a hot country). Parking is 30eur/day but you need to add 10eur whenever you want to use your car! Poor network in the room.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Best hotel!
Super geweldig!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2024
6/10 – Redelijk
Geraldine
6 okt 2024
Geraldine
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
17 mrt 2026
Positief: Netheid
The room was tremendous - so much so that when we first went in we thought it was a lobby😂. The only issue we had was the shower and sink drains were slow, something the desk wasn’t aware of until we told them. Other than that- the entire stay was amazing.
John
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kalin
Reisde met een groep
13 mrt 2026
Positief: Netheid
This was probably the best hotel I have ever stayed in. It felt so luxurious, clean, and beautiful. You can tell they really take pride in the property. The breakfast was delicious and the staff was top notch!
Kalin
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Fariborz, Orinda
11 mrt 2026
Positief: Netheid
The hotel is extremely charming and in a fabulous location on the river Arno one block from Ponte Vecchio. Breakfast was fresh with good variety of eggs and meats and cheeses and lots of pastry and cereal. Also the coffee of course does not disappoint.
Fariborz
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Allyson
4 mrt 2026
Positief: Netheid
Staff was extremely attentive
Allyson
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
John, Wilton Manors
Reisde met partner
3 mrt 2026
Positief: Netheid
Fantastic original very tall ceiling
Tiny bathroom- bid storage built out at one end of room. For hotel storage probably.
No body cream. Breakfast scrambled eggs were runny
Having said that its a beautiful hotel great staff and great location
Would stay here again.
John
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
ren
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is of great location, clean. The staff is friendly and helpful. We had a delux double king room. The room is very spacious, but the bathroom is small, the shower stall is even smaller, so that an above average person can’t turn around in the stall.
ren
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
william, fort worth
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing as always
william
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Wilfredo
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente
Wilfredo
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Gillian
Reisde met partner
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gillian
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Berioska
12 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre était très propre et spacieuse. Aussi le personnel était serviable et ils gardent les bagages si avant/ après le check in ou check out, ce qui est très pratique.
Berioska
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Rosa
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza bellissima personale qualificato e gentilissimo.
Rosa
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Assif
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place 👍
Assif
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
César Edgardo Rodríguez
2 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
¡Es un hotel encantador! Perfectamente ubicado en el centro histórico de la ciudad y con una gran atención por parte de las personas que trabaja ahí. Lo recomiendo ampliamente.
César Edgardo Rodríguez
8 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Steve
Reisde met familie
29 jan 2026
Our room was lovely, clean and well appointed.
The staff were very friendly and very helpful!, breakfast was amazing, they cater for everyone.
The restaurant staff really friendly and accommodating, we had a birthday meal there which they made extra special too, and overall our stay was made better ( if that’s possible) due to the above. Grazie Mille.
Steve
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
diego
Reisde met partner
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
diego
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Joana
Reisde met partner
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was amazing. Clean. Staff so helpful. Breakfast everyday! So good. Would definitely stay here again! Thank you!
Joana
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Alasdair
Reisde met partner
22 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was amazing. Location was perfect
Alasdair
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
carlos
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten