Hotel Europa ligt in Finale Ligure. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castelletto en Porta Reale. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Porto di Savona en Haven van Capo San Donato. Caprazoppa en Loano Maritime Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Finale Ligure
VIA PAOLO CAPPA 9, Finale Ligure, SV, 17024
In de buurt
Strand van Varigotti
4 min. rijden - 2.5 km
Finale Ligure Strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Castelletto
5 min. wandelen - 0.4 km
Haven van Capo San Donato
13 min. wandelen - 1.1 km
Caprazoppa
3 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Finale Ligure - 6 min. rijden
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 63 min. rijden
Restaurants
Hotel - Ristorante - La Gioiosa -
13 min. wandelen
Spaghetteria Del Vicolo
13 min. wandelen
Enoteca Vino
13 min. wandelen
Hotel Mainè
5 min. wandelen
La Grotta Ristorante Pizzeria
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Europa
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin bij Hotel Europa. Gratis wifi in de kamer, een bar en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Europa bieden volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Meer
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT009029A1DAGXDH62
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Europa Finale Ligure
Europa Finale Ligure
Hotel Europa Hotel
Hotel Europa Finale Ligure
Hotel Europa Hotel Finale Ligure
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Europa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Europa?
Vandaag, 15 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Europa van één nacht voor twee volwassenen op 22 apr. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Europa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Europa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Europa?
Dit hotel in Finale Ligure ligt op 10 minuten wandelen van Finale Ligure Strand, Free Castelletto Beach en Castelletto. Ook Basilica of San Giovanni Battista en Haven van Capo San Donato liggen op 2 km afstand. Station Finale Ligure ligt op 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Europa
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,0
Locatie
9,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 83 beoordelingen
10 - Uitstekend
53
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 83 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 83 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 83 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 83 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
linda mari
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
linda mari
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
linda mari
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super beliggenhet, nydelig utsikt og veldig hyggelige betjening.
linda mari
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nicolas
Reisde met familie
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service. Friendly staff. Good breakfast. Amazing views!!
Nicolas
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Bernhard
4 okt 2025
Bernhard
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Edith
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Lage des Hotels ist fanatisch und das Personal ist sehr freundlich und aufmerksam. Wir hatten ein Zimmer im 3. Stock mit Meerblick, was traumhaft war!
Das Frühstück war leider etwas einseitig, so dass wir uns nach 4 Tagen mehr Abwechslung gewünscht hätten, aber trotzdem würden wir dort wieder buchen.
Edith
9 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Hermann
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ruhige, erhöhte Lage mit guter (Über)Sicht
ruhige, etwas erhöhte Lage mit guter Sicht auf das Meer und die nähere Umgebung. Zweckmässig eingerichtetes Zimmer mit Balkon und gutem Bett. Umfangreiches Frühstück. Sehr zuvorkommendes Personal
Hermann
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kaisa
Reisde met familie
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hieman vanhempi hotelli, mutta hyvin siistinä pidetty. Asiakaspalvelija oli saapuessa oikein hyvä, kertoi kaikki selkeästi englannin kielellä ja osasi vinkata ravintoloita. Yllätykseksemme hotellilla oli myös kattoterassi, josta hienot näkymät ja jossa varmasti lämpimällä
Kelillä olisi mukava loikoilla. Suosittelen paikkaa jos ei vanhempi sisustus haittaa.
Kaisa
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Francesca
Reisde met familie
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camera pulita. Personale accogliente e disponibile. Colazione abbondante.
Francesca
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Hans Egil
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hans Egil
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Roy
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Utrolig hyggelig og hjelpsomt personale. Et koselig hotell med fin utsikt over byen og havet (sea view). 5 minutter spasertur til strand med solsenger. Bra frokost men litt lite variasjon. Vi likte oss så bra at vi utvidet oppholdet fra 2 til 4 netter.
Roy
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met een groep
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jennifer
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Sarah
Reisde met familie
12 aug 2025
Negatief: Comfort kamer
Sarah
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
adam
11 aug 2025
adam
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Arvid
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Arvid
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
SUSANNE
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt boende.
Trevligt och bra boende med serviceminded personal.
SUSANNE
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Santina
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Santina
7 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Maria
6 jul 2025
Maria
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Tobias
5 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevligt hotell i mysig ort
Mycket trevligt hotell med mycket trevlig personal. Dock var parkering en liten utmaning.
Tobias
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Dario
1 jul 2025
Dario
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Nicholas
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The included breakfast was wonderful, staff very nice and a close walk to the beaches and food. No A/C was quite warm but luckily the fan and windows open at night helped.
Nicholas
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Hans Egil
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good, super hotell, staff and location. Quiet and good. Nice terrasse, and superb breakfast.
Hans Egil
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
John
29 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, quiet, and very nice staff.
John
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brilliant experience
The Hotel is super nice, the owner is simply great person with big passion about the business. Staff top level. Definitely a place to be.
Mark
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Sonja
Reisde met partner
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Besten Dank für alles. Wir wurden sehr liebevoll Empfang und bedient. Super Lage. Ein paar Schritte und man ist im Zentrum. Preis-Leistung war mehr alsfair. Schöne neue Zimmer, mit einem grossen Badezimmer. Alles rela
Sonja
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Rossella
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten