Dar Rbab bevindt zich in Fes El Bali, een wijk in Fes, en ligt in een winkelbuurt. Bezoek Kassr Annoujoum Ducci Stichting en Fondouk Tsetouanien, plaatselijke attracties, of ga naar Souk El Attarine en Henna Souk als je wat wilt shoppen. Fes Country Club en Aux Merveilles du Tapis zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Fes
Geniet van een gratis uitgebreid ontbijt, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice bij Dar Rbab. Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Valetparkeerservice, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, conciërgeservice en meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht, and bieden leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde terrassen en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (MAD 20 per nacht)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 23.30 uur
Beveiligd valetparkeren ter plaatse (MAD 20 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 09.30 uur tot 11.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 11.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 300 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Valetparkeerkosten: MAD 20 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor parking in de buurt: MAD 20 per nacht (op 300 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dar Rbab B&B Fes
Dar Rbab B&B
Dar Rbab Fes
Dar Rbab Fes
Dar Rbab Bed & breakfast
Dar Rbab Bed & breakfast Fes
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dar Rbab?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van MAD 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Dar Rbab inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Dar Rbab uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Dar Rbab een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 23.30 uur. Er geldt een toeslag van MAD 300 per voertuig.
Waar staat Dar Rbab?
Deze bed & breakfast ligt in Fes El Bali, vlak bij Chrabliyine Moskee, Henna Souk en Funduq al-Najjarin. Ook Souk El Attarine en Nejjarine Plein liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dar Rbab
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,0
Locatie
8,8
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 5 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
JOSIEL C
22 apr 2025
Positief: Personeel en service
Nada agradável
JOSIEL C
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
la posizione ma soprattutto l'affabilità e la disponibilità di Mahomed, una una eccellente cucinata in loco
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Matthäus
26 okt 2019
Matthäus
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Matthias
29 sep 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Matthias
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Hau Vinh
31 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pleasant stay , breakfast is excellent! Nice room ! Location is not the best choice however it’ gives you challenges to figure out the intricate alleyways system in Fes . SMohammed is very pleasant and picked me up at the gate of Médina @ 10pm , otherwise I would have lost in the night