Arash ligt in Zouagha, een wijk in Fes. Winkelcentrum Borj Fez en Place R'cif zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Jardin d'Atlas en Parc Jnane Sbile verkennen. Aux Merveilles du Tapis en Fes Country Club zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fes
Arash biedt onder andere een shuttleservice van/naar de luchthaven. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Beleid
Inchecken
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 34.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Arash Fes
Arash Guesthouse
Arash Guesthouse Fes
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Arash?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Arash inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Arash uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Biedt Arash een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Arash?
Dit pension ligt in Zouagha, op 5 km afstand van Huis van de Fotografie, Jardin d'Atlas en Fes-stadion. Aux Merveilles du Tapis ligt op 5 km.