King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Over deze buurt

deze bed & breakfast ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Ferreira do Zêzere. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sao Joao Baptista en Museu Luso-Hebraico Abraham Zacuto. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centro Geodésico de Portugal en Museu da Geodosia een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Arena van Quinta do Falcão of kies voor een avondje uit bij Lisbon. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals motorbootvaren en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Ferreira do Zêzere
Meer B&B's in Ferreira do Zêzere
Kaart
Dornes, Santarém

In de buurt

  • Dias Ferreira Park
    16 min. rijden - 14.2 km
  • Ferreira do Zezere Igreja de São Miguel
    17 min. rijden - 14.2 km
  • Seminarie van Cernache do Bonjardim
    18 min. rijden - 18.6 km
  • Parochiekerk van Cernache do Bonjardim
    19 min. rijden - 19.0 km
  • Convento de Cristo
    31 min. rijden - 35.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Tomar - 27 min. rijden

Restaurants

  • Pereiro
    20 min. rijden
  • Grelha do Zêzere
    13 min. rijden
  • Restaurante/Residencial N. S. do Pranto
    7 min. rijden
  • Pérola 2
    13 min. rijden
  • Club
    15 min. rijden

Over deze accommodatie

King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool

  • Bed & breakfast aan het meer
  • King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool biedt onder andere gratis ontbijt en een tuin.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Lokale maaltijdbezorging, rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en aparte eetruimtes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Terrassen of veranda's, buitenverlichting en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat King Dinis "The Trovador" Suite with garden and swimming pool?

Deze bed & breakfast ligt aan het water, op 15 km afstand van Ferreira do Zezere Igreja de São Miguel, Dias Ferreira Park en Seminarie van Cernache do Bonjardim. Parochiekerk van Cernache do Bonjardim ligt op 13,8 km.