Fotogalerie voor Torre di Palme apartment with panoramic terrace and pool -5 minutes from the sea





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 9 150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment with Pool in Tower of Palms sea view - 5 minutes from the beach
Apartment with Pool in Tower of Palms sea view - 5 minutes from the beach
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 31 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT109006B42D6DW6YH, 109006CAV00003
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Fermo. Bezoek Haven van Porto San Giorgio en Cantina Ortenzi als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia Libera en Cupra Marittima Beach. Kies voor waterpret zoals jetskiën of watertuben of beleef avonturen zoals paardrijden en mountainbiken.
Marche, Provincia di Fermo
In de buurt
- Haven van Porto San Giorgio - 4 min. rijden - 4.7 km
- Spiaggia Libera - 5 min. rijden - 5.0 km
- Cupra Marittima Beach - 11 min. rijden - 16.5 km
- Romeinse Tanks - 12 min. rijden - 11.9 km
- Duomo di Fermo - 13 min. rijden - 12.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Kalimera Chiosco Pesce - 5 min. rijden
- Caffè Gelateria Le Logge - 11 min. wandelen
- Villa Lariano - 6 min. rijden
- McDonald's - 6 min. rijden
- Chicco di Grano - 6 min. rijden