Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons
Geniet bij dit vakantiehuis van een zwembad, parkeerplaatsen en aparte rookruimtes. Geniet hier daarnaast van een tafeltennistafel. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Gratis wifi, 2 een badkamer en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Buiten
Veranda
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dingen om te doen
Fietsen
Tafeltennis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Fietsen
Unitgrootte: 35 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 590/1429 (Istria - Valbandon), 1000m from the beach
Apartment 590/1429 (Istria - Valbandon), 1000m from the beach
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FD_FEONDI_1071_2988
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het water in Fažana. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labirint Energije en Labirint Moči. Labirint Mudrosti i Znanja en Labirint Osjecaja zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fažana
Beschikt Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons?
Dit vakantiehuis ligt aan het water, op 1,8 km van Štinjan Beach en op 10 km afstand van Veerbootterminal Pula en Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië. Ook Dubbele Poort en Zerostrasse liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Vacation resort Bi Village Lodge Prestige Laguna for 6 persons