Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementengebouw en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de rustige en zonnige ligging is de accommodatie populair. Ter beschikking staan: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubelen.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 58 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
en leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met zithoek, eethoek en TV. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met eethoek, gasfornuis, bakoven, koelkast en koffiemachine. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en strijkijzer. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Nationale categorie 3 sterren en 1 restaurant.
Ligging Fažana. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis en is functioneel ingericht. Het grondstuk is in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 25 m afstand, restaurant 300 m en centrum 350 m. vliegveld in Pula 15 km. Adriatische Zee in Fažana 350 m, strand met kiezel, steentjes en rotsen in Fažana, 350 m van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Fažana, 1300 m.
Speciaal Airconditioning, verwarming. Internettoegang (wifi) en strijkijzer. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 25 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 350 m. Luchthaven in Pula 15 km. In de zomer: Adriatische Zee 350 m in Fažana (strand 350 m in Fažana met kiezel, stenen en rotsen). Hondenstrand in Fažana 1300 m.
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 58 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
en leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met zithoek, eethoek en TV. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met eethoek, gasfornuis, bakoven, koelkast en koffiemachine. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en strijkijzer. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping
en leidt direct naar de woonkamer. Woonkamer (doorgangskamer) met zithoek, tv, airconditioning en eethoek. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en airconditioning. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en airconditioning. Kitchenettein de woonkamer met eethoek, gasfornuis, oven, koelkast en koffiezetapparaat. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc en raam.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Fažana. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Veerbootterminal Pula en Jangalooz Avonturenpark. Labirint Moči en Labirint Osjecaja zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fažana
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 km afstand van Štinjan Beach, Lost Beach en Nationaal Park Brijuni. Ook Veerbootterminal Pula en Sint-Blasiuskerk liggen op 10 km afstand.