Gehele woning

3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads

Fotogalerie voor 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads

Een moderne woonkamer met een open haard, een bank, een eettafel en een aan de muur bevestigde televisie.
Een blokhut met rieten dak, een terras met tuinmeubilair en een witte schutting rondom het perceel.
Uitzicht op een kustweg met een vangrail, verkeersbord en een bank.
Een lichte, ruime keuken met grote ramen, een centrale eettafel en een hanglamp.
Een moderne keuken met een flatscreen televisie, houten kasten en een eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads

  • Breng een heerlijke vakantie door in dit charmante vakantiehuis op Seeland.



    Dit prachtige rietgedekte huis direct aan het strand in Faxe Ladeplads is een echte blikvanger. Het biedt een gastvrije sfeer en volop mogelijkheden voor idyllische uitstapjes. Begin je dag met een gezamenlijk ontbijt en plan je activiteiten. De houtkachel in de woonkamer zorgt voor extra Deense hygge en nodigt uit om te ontspannen op de gezellige bank. Het ruime terras biedt genoeg ruimte om te vertoeven. En dankzij de ruime eettafel kun je hier ook bij mooi weer je culinaire hoogstandjes serveren.



    Geniet van het prachtige uitzicht op zee vanuit je vakantiehuis en neem de paar stappen naar het strand voor een verfrissende duik in de zachte golven. Ga wandelen of fietsen langs de schilderachtige Faxebaai of huur een kano of kajak om de omgeving vanaf het water te verkennen. Bezoek het nabijgelegen Faxe, bekend om zijn indrukwekkende kalksteengroeve. In het Geomuseum kom je meer te weten over de vorming van het kalksteenlandschap en de fossielen die er zijn gevonden.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Stroom exclusief

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 123.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.44 EUR/Per kWh



    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Faxe Ladeplads. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Jomfruens Egede en Broskovvejen. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Pottemageriet Rodeled en Tryggevaelde & Stevns Aadal een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Faxe Ladeplads
Meer vakantiehuizen in Faxe Ladeplads
Kaart
Faxe Ladeplads

In de buurt

  • Een verzameling rotsen en stenen in verschillende maten en kleuren.
    Faxe Bugt
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Asta's Wereld
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Faxe-brouwerij
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Hylleholt Kerk
    5 min. rijden - 2.3 km
  • BonBon-land
    30 min. rijden - 35.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Faxe Ladeplads - 17 min. wandelen
  • Kopenhagen (RKE-Roskilde) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Faxe Pizzaria & Restaurant
    7 min. rijden
  • Faxe Bodega
    7 min. rijden
  • GourmetSommerhuset
    17 min. wandelen
  • Costa Paradiso Restaurant
    13 min. rijden
  • Faxe Madhus ApS
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Faxe Bugt en Asta's Wereld. Ook Hylleholt Kerk en Faxe-brouwerij liggen op 2 km afstand. Station Faxe Ladeplads ligt op 17 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 3 bedroom nice home in Faxe Ladeplads

6,0

4,0

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, locatie
Negatief: Netheid, communicatie
Das Haus hat eine tolle Lage mehr oder minder direkt an einem wenig frequentierten Strand, Grundstück und die Außenanlage bieten viele Möglichkeiten sowohl für Sonnenanbeter als auch für Schattensuchende.Die Innenausstattung auf den Bildern ist allerdings geschönt. Das Dachgeschoss trafen wir an als Rumpelkammer für Matratzen, Klappbetten, Bettzeug. Auf dem Doppelbett und in einer Ecke auf dem Boden lagen noch gebrauchte Leintücher. Dieser Raum war definitiv nicht nutzbar.Unter dem Bett im Schlafzimmer (Erdgeschoss) war in einem Korb Schmutzwäsche gelagert.Der Kaffeesatz in der Kaffeemaschine war schimmlig, im Backofen befand sich ein gebrauchtes Backblech. Sanitäre Anlagen waren in Ordnung.
7 nachten verbleven in juli 2026