Gehele woning·Particuliere eigenaar

To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.

Fotogalerie voor To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.

Een tuin met een grote boom, een wit gebouw en een pad van stenen.
Een woonkamer met een bank, een tafel met een lamp en een schilderij aan de muur.
Een kamer met een bed, een kleine tafel met een lamp en twee wandgemonteerde airconditioners.
Een hotelkamer met een bed, een bureau, een stoel, een spiegel en een raam met gordijnen.
Een terras met een ronde houten tafel en blauw-witte streepstoelen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.

  • Ons huis is van priste Grigorios, de laatste 10 jaar Manolis het laatste kind van papas Grigorios is de eigenaar van het huis. Het huis ligt op een heuvel met prachtig uitzicht op het gebied Pitsidia en de baai van Mesarra. Deze woning is in 1977 en begint mensen uit heel Europa te ontvangen. Het huis is in dit jaar volledig gerenoveerd. Beide appartementen hebben een grote tuin en een terras met meubels met mooi uitzicht op de heuvel en de zee. Een van hen kan gastheer zijn voor drie personen, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden 90x200 elk en een slaapbank 90x1. 90, apart kitcen en grote badkamer. Het andere appartement heeft een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed 1. 50x200 en een woonkamer met kitcen, in deze kamer staat een slaapbank 90x190, we hebben voldoende ruimte voor nog een bed 90x200 dit huis tot de volgende personen hebben een kleinere badkamer. De huizen zijn ideaal destinaion en voor de families, kunnen we ook een gratis babybed met de kleding aanbieden en speciaal is het veilig voor kleine kinderen. De huizen bieden complete uitrusting, koelkast, boiler, koffiepot, steelpannen, koekenpan en extra vierge olie voor het koken van onze bomen. Er zijn een clim-eenheid in alle kamers wasmachine gratis, shampoo, douchegel, ook gratis parkeren in het gebied. De afstand van de luchthaven van Heraklion is64. 5 km, het grootste deel van het gebied zijn de archelogische plaats van Festos en Agia Triada. Het strand van Matala ligt op 3,5 km het komos-strand ligt op 2,5 km heel dichtbij is het altijd gekalmeerde strand Kali Limenes. Ons huis ligt op de heuvel 500 meter buiten het dorp op een plaats 4000 meter vol met olijfbomen en aromatische kruiden, er is ook een moestuin. Het belangrijkste voor deze eigenschap is de rust en de vrijheid die de mensen voelen ver weg van de verkeer en het stadslawaai. De slogan terug te komen naar de omgeving is het succes voor dit huis.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in een landelijke omgeving en bij de zee in Faistos. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Kretenzische Etnologie en Museum van Messara. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Phaistos en Paleis van Phaistos. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Faistos
Meer cottages in Faistos
Kaart
Καμηλάρι, Crete

In de buurt

  • Een rotsachtig landschap met tal van grotten en een persoon die op een richel staat.
    Strand van Matala
    12 min. rijden - 8.0 km
  • Paleis van Phaistos
    8 min. rijden - 6.1 km
  • Komos-strand
    9 min. rijden - 6.9 km
  • Agia Triada
    10 min. rijden - 6.9 km
  • Grotten van Matala
    14 min. rijden - 8.4 km

Lokaal vervoer

  • Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Zafiria Cafe
    10 min. rijden
  • The Mermaid Matala
    10 min. rijden
  • Anemi
    10 min. rijden
  • 365 ALL DAY Restaurant
    10 min. rijden
  • King's Coffee
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij To spiti tou Papa sto vouno. Garden house. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij To spiti tou Papa sto vouno. Garden house. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.?

Deze gezinsvriendelijke cottage in Faistos ligt bij de zee, op 5 km afstand van Phaistos, Paleis van Phaistos en Agia Triada. Ook Strand van Matala en Grotten van Matala liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over To spiti tou Papa sto vouno. Garden house.

9,6

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Agréable petite maison sur la colline avec un grand jardin.

Le logement est agréable, bien équipé et très propre. Le jardin est quant à lui immense, avec plusieurs espaces différents pour prendre ses repas et se détendre. Et Ioanna, quelle hôte! Elle nous a préparé un petit repas pour notre arrivée, un petit cake... Elle est une personne généreuse et sympathique. Probablement l'un des accueils les plus chaleureux de toute la Crète ! Encore merci ! À 8 min de Matala, 10 min de Phaistos, et à proximité de belles plages.Nous en garderons de très bons souvenirs !
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Un séjour idéal pour découvrir la région de Matala

Nous avons passé un excellent séjour chez Ioanna. La maison a été entièrement rénovée et dispose d’un extérieur agréable, avec de nombreux transats au milieu des oliviers. Ioanna est très sympathique et généreuse, à notre arrivée du pain frais, un cake et des légumes farcis cuisinés par Ioanna, nous attendaient ! La maison se situe dans une grande propriété qui comprend deux autres locations individuelles L’espace est suffisamment grand et arboré pour s’y sentir comme si nous étions seuls. Nous étions à quelques minutes à pied du centre de village de Kamilari , un beau village avec de bons restaurants Enfin la maison est très bien située proche de Matala, et de son incontournable Red Beach. Encore merci Ioanna!
8 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Ein Ort zum Wohlfühlen

Wir wurden von der Vermieterin sehr, sehr herzlich empfangen und haben uns die ganze Zeit dort sehr wohlgefühlt. Im kleinen Appartement ist an alles gedacht, was den Aufenthalt erleichtert. Es war sauber und entsprach den Infos der Anzeige. Wir haben die ruhige Lage der Unterkunft genossen, wo wir uns bestens erholen konnten. Und der Abschied fiel uns dann sehr schwer.......
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
12 nachten verbleven in april 2025