10/10 – Voortreffelijk
Jonathan
























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Dit huisje ligt in de bergen, op 3 km van Quigley's Castle en op 10 km afstand van Pine Mountain Theater en Black Bass Lake. Ook Eureka Springs Historical Museum en Eureka Springs District Court liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster








