Halfway Hotel ligt in Essex. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Walton Ranger Station, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Silver Staircase Falls en Hungry Horse Reservoir. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen. Andere outdooractiviteiten zoals sneeuwschoenwandelen staan eveneens tot je beschikking. Bekijk onze reisgids voor Essex
14840 Hwy 2 East, Essex, MT, 59916
In de buurt
Glacier National Park
32 min. rijden - 51.8 km
Apgar Visitor Center
37 min. rijden - 55.4 km
Lake McDonald
37 min. rijden - 55.8 km
Walton Ranger Station
2 min. rijden - 3.4 km
Silver Staircase Falls
12 min. rijden - 18.2 km
Lokaal vervoer
Essex Station - 13 min. rijden
Kalispell, Montana (FCA-Glacier Park Int.) - 60 min. rijden
Restaurants
Glacier Haven Cafe
5 min. rijden
Izaak Walton Inn Restaurant
3 min. rijden
DormHouse
2 min. rijden
Healthy Haven Cafe
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Halfway Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Halfway Hotel biedt onder andere een bubbelbad. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Halfway Hotel bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers en schoonmaakservice
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Dingen om te doen
Bubbelbad
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Picknickplaats
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [290 Izaak Walton Inn Rd, Essex, MT 59916].
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [290 Izaak Walton Inn Rd, Essex, MT 59916].
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 50.00 per huisdier, per nacht, naast USD 50.00 borg
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 50.00
Toeslag voor huisdieren: USD 50.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Halfway Hotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 50.00 en daarnaast wordt een toeslag van USD 50.00 per huisdier, per nacht in rekening gebracht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Halfway Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Halfway Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Halfway Hotel?
Dit hotel in Essex ligt op 2,9 km van Walton Ranger Station en op 14,9 km van Silver Staircase Falls. Ook Glacier National Park en Apgar Visitor Center liggen op 52 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.