Landhaus Sonnenhang ligt in Eslohe. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Rothaargebergte en Naturpark Arnsberger Wald. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Minigolf Elspe en Thikos Kinderland. Hochsauerlandkreis en Erlebnisbad AquaMagis Plettenberg zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Eslohe
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Landhaus Sonnenhang Eslohe
4 Sterne Landhaus Sonnenhang
Landhaus Sonnenhang Apartment
Landhaus Sonnenhang Apartment Eslohe
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Landhaus Sonnenhang?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Landhaus Sonnenhang inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Landhaus Sonnenhang uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Landhaus Sonnenhang?
Dit appartement in Eslohe bevindt zich op enkele stappen van Natuurpark Rothaargebergte en op 5 km van Rochuskapelle en Pfarrkirche St. Peter und Paul. DampfLandLeute - Museum Eslohe ligt op 4,2 km.