
Vakantie en citytrip naar Escuminac
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Escuminac

Auberge Château Bahia
152 boulevard perron Escuminac QC
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 105 per nacht van 8 nov tot 9 nov
€ 105
8 nov - 9 nov
inclusief belastingen en toeslagen
7/10 Goed! (114 beoordelingen)
"Base saison donc pas de souper ni déjeuner Malheureusement a la réservation pas vue les info que terminé pour saison Mais tout le reste wow On le recommande"
Beoordeeld op 1 nov 2026

Riôtel Carleton-sur-Mer
482, boulevard Perron Carleton-sur-Mer QC
De prijs is € 95 per nacht van 8 nov tot 9 nov
€ 95
8 nov - 9 nov
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Geweldig! (1.001 beoordelingen)
"A"
Beoordeeld op 5 nov 2026

Super 8 by Wyndham Campbellton NB
26 Duke St Campbellton NB
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 84 per nacht van 8 nov tot 9 nov
€ 84
8 nov - 9 nov
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Goed! (991 beoordelingen)
"Ietwat gedateerd hotel, nog in de jaren 80 stijl. Kamer en badkamer schoon en ok, maar toe aan renovatie.. Het Amerikaanse ontbijt ( veel in plastic, plastic borden ed) is ons bekend uit eerdere vakanties, maar dit sloeg alles.. kom een keer in europa op bezoek.. Prijs/ kwaliteit verhouding wel ok. ..."
Beoordeeld op 6 aug 2026
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
