Kamer voor twee personen in gezellig, gemeenschappelijk vakantiehuis.
Als u op zoek bent naar een gezellig verblijf in West-Jutland, dan vindt u dat hier. Terwijl uw kamer in het oude gebouw eenvoudig is uitgerust met het essentiële, zoals een tweepersoonsbed en een flatscreentelevisie, zijn de gemeenschappelijke ruimtes overtuigend, hier kunt u zich met medereizigers of andere gasten meten in biljart, tafeltennis, een bordspel of darts, of helemaal alleen naar een spa gaan in een van de gedeelde badkamers, of een heerlijke maaltijd bereiden in de gemeenschappelijke keuken.
Dankzij de ligging is de flat een goed uitgangspunt voor uitstapjes rond het stadje Esbjerg - het eiland Fanø, of iets noordelijker de kilometerslange stranden bij Blåvand en Vejers, zijn hiervoor ideaal. Verheug u op een rustig en ontspannen verblijf!
dit appartement ligt in Esbjerg. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Vadehavet en Sonderho Gl. Fuglekoje. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Esbjerg Legeland en Vis- en Scheepsvaartmuseum. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Blue Water Arena of kies voor een avondje uit bij Tobakken. Bekijk onze reisgids voor Esbjerg
Zijn huisdieren welkom bij Nice apartment in Esbjerg V with WiFi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice apartment in Esbjerg V with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice apartment in Esbjerg V with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice apartment in Esbjerg V with WiFi?
Dit appartement in Esbjerg ligt op 0,8 km van Guldager Kerk en op 5 km afstand van Bowl'n'fun en Esbjerg Legeland. Ook Aar 2072 en Ae Haw liggen op 5 km afstand.