Rustig en gezinsvriendelijk vakantiehuis in de buurt van het strand.
Dit charmante huis is gelegen in een residentieel complex beveiligd door een toegangscode en is de ideale plek om te ontspannen. Ga het huis binnen en voel je thuis met je familie. Dit is verdeeld over twee verdiepingen en biedt u alles wat u nodig heeft voor een zorgeloze vakantie in Eruy. Begin de ochtend met een ontbijt op het terras en maak plannen voor de komende dag. De residentie biedt bovendien een verwarmd zwembad en kinderbad, dat u deelt met de andere bewoners.
Vanaf het terras kunt u een wandeling maken in de bosrijke tuin en genieten van de natuur om u heen. Erquy, met zijn grote zandstranden, nodigt u uit tot verschillende activiteiten tijdens het zomerseizoen Bezoek ook de vissershaven en Cap Fréhel en Fort Lalatte, niet ver weg. Vissers, wandelaars of golfers kunnen hier ook hun hobby's uitoefenen en zich prima vermaken.
Veel plezier in Bretagne!
- Gratis garage op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Bedlinnen (inclusief)
- Zwembad: juli - eind augustus
- Verwarmd buitenzwembad
- Gezamenlijk buitenbad (35m2)
- Plafondhoogte
- Handdoeken niet aanwezig
- Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)
- Kinderbed: 1
- Kinderstoel: 1
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Verwarmd zwembad
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Aan een rivier
Aan het water
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Vissen
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het water in Erquy. Bezoek culturele hoogtepunten Château de Bienassis en Musée Mathurin-Méheut. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Château du Guildo en Fort La Latte. Centre Culturel - Quai des Rêves de Lamballe en Centre Culturel de la Presqu'île zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Erquy
Dinard (DNR-Dinard - Pleurtuit - Saint-Malo) - 50 min. rijden
Restaurants
Made in Erquy - Rendez-vous des Gourmets
3 min. rijden
Creperie du pecheur
18 min. wandelen
Crèperie le Reflet de la Mer
19 min. wandelen
Le Café de la Plage
12 min. rijden
Les Merveilleuses
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Amazing home in Erquy with heated swimming pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amazing home in Erquy with heated swimming pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Amazing home in Erquy with heated swimming pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amazing home in Erquy with heated swimming pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Amazing home in Erquy with heated swimming pool?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 2 km afstand van Plage du Guen, Erquy Beach en Plage du Centre. Ook Plage du Portuais en Plage de Lourtuais liggen op 3 km afstand.