Fotogalerie voor Relax in Erice valley, 15'from the sea, freepark,bbq,garden,bubble hot tub 8people





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 8 120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Castle in Erice valley,swimming pool,hot tub, Egadi view, garden, bbq, free park
Castle in Erice valley,swimming pool,hot tub, Egadi view, garden, bbq, free park
- Zwembad
- Bubbelbad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 24 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT081008C2W43XER8F
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Erice. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurreservaat Zingaro en Riserva Naturale Orientata Saline di Trapani e Paceco. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Giardino del Balio en De Banketbakkerij van Maria Grammatico.
Erice, Trapani
In de buurt
- Dalstation kabelbaan Trapani-Erice - 5 min. rijden - 4.8 km
- Bergstation kabelbaan Trapani-Erice - 6 min. rijden - 4.8 km
- Castello di Venere - 6 min. rijden - 5.2 km
- San Giuliano-strand - 8 min. rijden - 6.6 km
- Haven van Trapani - 10 min. rijden - 8.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Tonda fritta - 11 min. rijden
- Pasticceria Maria Grammatico - 12 min. rijden
- McDonald's - 3 min. rijden
- Ristorante Edelweiss - 12 min. rijden
- Ristorante Venus - 11 min. rijden