De vakantiewoning „Au cocon de Mamie“ ligt op een ideale locatie, op 20 minuten van Reims en 40 minuten van Châlons-en-Champagne, en is de perfecte plek voor je verblijf met familie, vrienden of voor zaken. Hier kun je ons rijke erfgoed, de Champagneroute, de wijngaarden en historische locaties uit de Eerste Wereldoorlog verkennen, of genieten van prachtige wandelingen in de vrije natuur. Dit onlangs gerenoveerde, vrijstaande huis combineert authenticiteit met modern comfort. Het beschikt over een gezellige woonruimte met een zit- en eetgedeelte, een volledig uitgeruste keuken, twee tweepersoonsslaapkamers – elk met twee bedden van 80/200 – een aparte badkamer en een apart toilet. Er is slaapplaats voor twee extra gasten op de slaapbank in de woonkamer (alleen op verzoek bij het boeken en tegen een toeslag van € 25 per persoon). Buiten kun je genieten van een omheinde tuin met een terras, terrasmeubilair, een barbecue en ligstoelen voor momenten van ontspanning in alle rust. Hier is alles inbegrepen voor een zorgeloos verblijf: beddengoed (bedden zijn bij aankomst opgemaakt), badhanddoeken, eindschoonmaak en energiekosten. Babybenodigdheden zijn op verzoek beschikbaar.
dit vakantiehuis ligt in Époye in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Musée automobile en Musée Hôtel Le Vergeur. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Piper-Heidsieck en G. H. Martel & Co. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Manège et Cirque de Reims of Reims Arena. Bekijk onze reisgids voor Époye
Zijn huisdieren welkom bij Au Cocon de Mamie - EPOYE?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Au Cocon de Mamie - EPOYE inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Au Cocon de Mamie - EPOYE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Au Cocon de Mamie - EPOYE?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 9,3 km van Kart Race en op 20 km afstand van Musée automobile en Piper-Heidsieck. Ook Parc Naturel Régional de la Montagne de Reims en G. H. Martel & Co liggen op 20 km afstand.