Gehele woning

La Esmeralda Country House

Fotogalerie voor La Esmeralda Country House

Een buitenterras met tafels en stoelen, omgeven door potplanten en bomen.
Een gezellige woonkamer met een bank, een eettafel met stoelen en een televisie.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp, spiegel en een groot raam met gordijnen.
Een trap met houten treden en zwarte metalen leuningen.
Een gebouw met een groene deur, diverse bloempotten en een balkon met een hekwerk.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 900
inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Esmeralda Country House

  • Ontsnap aan jullie dagelijkse zorgen in deze ruime en rustige accommodatie, omgeven door natuur. Ideaal voor een verblijf met vrienden of familie. Dicht bij stranden en bergen, perfect om van buitenactiviteiten te genieten en in contact te komen met de natuurlijke omgeving.



    La Esmeralda is een huis van 160 m² in Hornedo, ruim en gezellig, geschikt voor maximaal 8 personen. Geniet van een grote privétuin met pergola en barbecue, overdekt terras, open terras en balkon met uitzicht op de bergen.



    Er zijn 4 slaapkamers (drie met tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden), twee badkamers (één met bad en één met ruime douche en scherm), en een open, comfortabele woon-eetkeuken met open haard. De keuken is volledig uitgerust en heeft een wasmachine voor extra gemak.



    Jullie beschikken over wifi, televisie, werkruimte en privéparkeerplaats voor maximaal 4 auto's. Voor gezinnen met jonge kinderen zijn er een kinderbedje, kinderstoel, speelgoed en kinderboeken beschikbaar. Eén huisdier is toegestaan.



    Inchecken gebeurt via self check-in, zodat jullie op eigen tempo en zonder gedoe kunnen aankomen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Entrambasaguas. Bodegas Vidular en Campo Municipal de Golf de La Junquera zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mercado de la Esperanza en Mercado del Este. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion van El Sardinero of kies voor een avondje uit bij Palacio de Exposiciones y Congresos de Santander. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Entrambasaguas
Meer vakantiehuizen in Entrambasaguas
Kaart
Hornedo

In de buurt

  • Een weelderige vallei met groene velden, rotsachtige kliffen en verspreide bomen.
    Parque de la Naturaleza de Cabárceno
    20 min. rijden - 17.8 km
  • Woestijnlandschap met zandduinen en een wateroppervlak dat de lucht weerspiegelt.
    Strand van Laredo
    31 min. rijden - 32.7 km
  • Busampiro Pieken
    18 min. rijden - 9.5 km
  • Bodegas Vidular
    24 min. rijden - 16.2 km
  • Playa Somo
    35 min. rijden - 24.3 km

Lokaal vervoer

  • Station El Astillero Guarnizo - 25 min. rijden
  • Santander (SDR) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Bar La Rotonda de Beranga
    14 min. rijden
  • El Meson De Santi
    15 min. rijden
  • Restaurante Arredondo
    11 min. rijden
  • El Baruco de Anero
    12 min. rijden
  • Tutto Cuore
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Esmeralda Country House?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij La Esmeralda Country House?

Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij La Esmeralda Country House van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 900, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Esmeralda Country House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Esmeralda Country House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat La Esmeralda Country House?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Entrambasaguas ligt op 15 km afstand van Busampiro Pieken, Bodegas Vidular en Ecomuseo Fluviarium de Liérganes. Ook Parque de la Naturaleza de Cabárceno en Museo de la Campana liggen op 20 km afstand.