Geheel appartement

LA CASA SULLA PIAZZA

Dit appartement in Enna is voorzien van een keuken en een bed met traagschuimmatras

Fotogalerie voor LA CASA SULLA PIAZZA

Executive appartement, uitzicht op de stad | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat
Executive appartement, uitzicht op de stad | 2 slaapkamers, donsdekens, bedden met traagschuimmatrassen, een bureau
Executive appartement, uitzicht op de stad | 2 slaapkamers, donsdekens, bedden met traagschuimmatrassen, een bureau
Executive appartement, uitzicht op de stad | 2 slaapkamers, donsdekens, bedden met traagschuimmatrassen, een bureau
Interieur

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 693 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de stad
De huidige prijs is € 93
inclusief belastingen en toeslagen
13 aug - 14 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

LA CASA SULLA PIAZZA

Dit appartement in Enna is voorzien van een keuken en een bed met traagschuimmatras
Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met traagschuimmatras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en keukeneiland.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en keukeneilanden. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens. Er is een kussenmenu beschikbaar. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Enna is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke flatscreentelevisie van 55 inch heeft premium satellietzenders en betaalfilms. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Talen

Engels, Frans

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Massage

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderopvang (toeslag)

Keuken

  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Champagneservice

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Kussenkeuzemenu
  • Matras van memory foam

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Betaalfilms
  • Flatscreen-tv van 55 inch met premium satellietzenders

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Tegelvloer in de kamer

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.00 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 20.00 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT086009B4FPICTBEV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Piazza Antonio Scelfo 6, Enna, EN, 94100

In de buurt

  • Chiesa di San Francesco d'Assisi - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Duomo di Enna - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Castello di Lombardia - 12 min. wandelen - 1.0 km
  • Rots van Cerere - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Autodromo di Pergusa - 9 min. rijden - 8.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Enna - 8 min. rijden

Restaurants

  • ‪Marro Caffé - ‬1 min. wandelen
  • ‪Bellavista Cafè - ‬1 min. wandelen
  • ‪La Trinacria Ristorante Trattoria Pizzeria - ‬1 min. wandelen
  • ‪Shamrock Irish Pub - ‬5 min. wandelen
  • ‪Bar Nuovo Chicco D'Oro - ‬1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij LA CASA SULLA PIAZZA?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij LA CASA SULLA PIAZZA?

Vandaag, 11 aug. 2025, kost een verblijf bij LA CASA SULLA PIAZZA van één nacht voor twee volwassenen op 13 aug. 2025 min. € 90,24, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent LA CASA SULLA PIAZZA voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij LA CASA SULLA PIAZZA inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij LA CASA SULLA PIAZZA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat LA CASA SULLA PIAZZA?

Dit appartement ligt in het centrum van Enna, vlak bij Chiesa di San Francesco d'Assisi, Fontana del Ratto di Proserpina en Piazzas. Ook Palazzo Pollicarini en Duomo di Enna liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over LA CASA SULLA PIAZZA

Beoordelingen

9,2

Fantastisch

119 externe beoordelingen