10/10 – Uitstekend
Jorgen


















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend. Het zwembad is niet beschikbaar van 5 januari 2026 tot 9 januari 2026 (datums kunnen wijzigen).
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20.00 per huisdier, per nacht.
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Emmetten ligt in de bergen, vlak bij Emmetten-Stockhütte en Rinderbühl. Ook Emetten-Niederbauenbahn en Emmetten-Stockhüttebahn liggen op een kwartiertje wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
