Geheel appartement

Pierre & Vacances Andorra El Tarter

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 65
inclusief belastingen en toeslagen
11 jun - 12 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 09.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 17.00 uur en 19.00 uur.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie, ophalen van sleutel

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag

Alleen honden en katten zijn toegestaan

1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 200 per accommodatie per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.09 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: EUR 15 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 4 per verblijf
  • Toeslag voor babybed: EUR 12 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Opmerking: De kamerafmetingen verschillen. In de kamerbeschrijving staat de kleinste variant van het kamertype weergegeven.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pierre & Vacances Andorra El Tarter?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Pierre & Vacances Andorra El Tarter?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Pierre & Vacances Andorra El Tarter van één nacht voor twee volwassenen op 11 jun. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 15 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Andorra El Tarter inchecken?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Pierre & Vacances Andorra El Tarter uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Pierre & Vacances Andorra El Tarter een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Pierre & Vacances Andorra El Tarter?

Dit appartement in El Tarter ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 5 minuten wandelen van Bosc en TC10 Tarter. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt sleeën. Skiresort Soldeu en Sneeuwpark El Tarter liggen op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,4

Zeer goed

8,6

Netheid

8,2

Locatie

8,2

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 62 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 48 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 133 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Buena ubicación, apartamento bien equipado y confortable
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antonio

Bien por cercanias a la pista
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christopher

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Clean apartment with good space for 1 or 2 people and everything that you need. About a 5 min walk to the gondola station.
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Denis

Positief: Comfort kamer, communicatie
Apartamento correcto, proximidad al parking del Tarter con acceso al telecabina. En la zona a pie no hay demasiados servicios pero por el precio es más que aceptable.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

DANIEL

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Une semaine en Andorre

Séjour en famille dans un appartement très spacieux et très bien équipé. Emplacement idéal au calme .
9 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juan Manuel

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Todo perfecto
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

ABDELHAKIM

Positief: Netheid, comfort kamer
Très belle vue sur les montagnes, dommage connexion wifi faible.Hotel un peu bruyant car notre chambre donné côté route , mais sinon à part ça appartement bien équipé.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

jose maria

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excelente

Excelente alojamiento
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Seung-Pil

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excellent Place

This is very nice and comfortable. It is strongly recommendable for the vacation.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Maria

The beds were the worst! Very uncomfortable! Nobody told us where to throw the trash. It was outside in the street we had to take it with us in the car.
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Clementine

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
L’appartement est super agréable, il y a tout ce qu’il faut, propre et beau, je recommande ! Petit bemol, appart pour 6 et seulement 2 personnes ont pu se doucher avec de l’eau chaude, il n’y en a pas eu assez pour les autres..
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Matias

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo bien, excepto horario de check in
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

rebecca

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Lovely apartment close to lifts

Only a few mins walk to the ski lifts, nice clean and spacious 2 bedroom apartment with cook cooking facilities
4 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ainara

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
El piso estaba genial, pero la atención por parte de los trabajadores de recepción fue espectacular, y muy dispuesta. ¡Repetiremos sin duda!
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Samy

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
La literie était mauvise, après tout allait très bien
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

skiing feb 2016

Great apartment. Ski locker useful and large (its a room!). Bathrooms high quality with lots of hot water.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesús

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
El apartamento era bastante grande y estaba muy limpio , lo único que no me ha gustado por decir algo es que no habían tiendas cerca
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Miriam

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Repetiremos!!
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

FOUZI

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
el único problema : aparcamiento no incluido en el precio de reserva ( lo veo un poco raro ) en general todo perfecto.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gareth

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fantastic apartment. The only thing I would say is the difficulty parking the car in the underground car park
6 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Esther

Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Muy moderno. Limpio y muy bien ubicado. Tuvimos problemas con la conexión wifi y nos lo arreglaron muy rápido. Muy recomendable. Pagamos el parking porque es complicado aparcar por la zona. Se va caminando al telesilla el tarter fácilmente. Todo perfecto.
6 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
Llegamos a las 20:00 para hacer el check-in y la recepción estaba cerrada, no cogían el teléfono y No me enviaron mail con instrucciones ni el código para entrar. El resto todo bien!
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
La estancia ha sido muy bien, el apartamento muy limpio y contaba con todo lo necesario para pasar un finde. Lo único malo es la entrega de llaves, no está bien especificado el lugar donde recogerlas.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Gloria

Piso claustrofóbico
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laurianne

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
👌
4 nachten verbleven in augustus 2023