Gehele woning·Particuliere eigenaar

La Giralda de El Puerto

Dit vakantiehuis in El Puerto de Santa Maria is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor La Giralda de El Puerto

Interieur
Interieur
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Details aan de buitenkant
Terrein van de accommodatie

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

La Giralda de El Puerto

Dit vakantiehuis in El Puerto de Santa Maria is voorzien van een keuken
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koffie/theemaker en een televisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo El Puerto De Santa Maria
Vrbo Property Private vacation home
Vrbo Property El Puerto de Santa Maria
Vrbo Property Private vacation home El Puerto de Santa Maria

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in El Puerto de Santa Maria. Bodegas Osborne en Bodegas 501 zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aqualand bahia de Cadiz en Zoobotánico bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Real Plaza de Toros de El Puerto de Santa María of Stadion Nuevo Mirandilla. Bekijk onze reisgids voor El Puerto de Santa Maria
Meer vakantiehuizen in El Puerto de Santa Maria
Kaart
El Puerto de Santa María, Cádiz

In de buurt

  • Plaza España
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Castillo de San Marcos
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Bodegas Osborne
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Real Plaza de Toros de El Puerto de Santa María
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Playa de La Puntilla
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Puerto de Santa Maria - 14 min. wandelen
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Bar Vega
    2 min. wandelen
  • Bar Er Beti
    4 min. wandelen
  • Bar Apolo
    2 min. wandelen
  • La Bodeguilla del Bar Jamón
    4 min. wandelen
  • El Cafetín
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Giralda de El Puerto?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij La Giralda de El Puerto inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Giralda de El Puerto uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat La Giralda de El Puerto?

Dit vakantiehuis in El Puerto de Santa Maria ligt vlak bij Plaza España en Museo Arqueológico Municipal de El Puerto de Santa María. Ook Huis van de Indiërs en Castillo de San Marcos liggen op 5 minuten wandelen. Station Puerto de Santa Maria ligt op 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over La Giralda de El Puerto

Beoordelingen

6,0