Gehele woning·Particuliere eigenaar

Cozy Spanish Casita

Fotogalerie voor Cozy Spanish Casita

Een gezellige woonkamer met houten vloer, een eethoek met tafel en stoelen, een keuken met een koelkast en barstoelen, en een deur die naar een andere kamer leidt.
Een slaapkamer met een houten plafond, een groot bed met beddengoed met een patroon, een nachtkastje, een dressoir en een decoratief wandobject.
Een keuken met een fornuis, een gootsteen en kastjes.
Een smalle gang die leidt naar een badkamer met een houten deur, een handdoek aan de muur en een douchegordijn met etnische patronen.
Een woonkamer met een blauwe bank, een houten salontafel en een kamerbreed tapijt.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy Spanish Casita

  • Cozy Spanish adobe casita, with Beautiful Mountain Views! Centrally located to 4 different Ski areas, Town of Taos and Taos Indian Pueblo. Many historic sites to see, outstanding restaurants. Quite and peaceful.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Houtkachel

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen

Buiten

  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Gelijkvloerse accommodatie
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: smoking inside or damage will be extra charged.

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Casino in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Raften in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Put throw pillows in the large wicker basket, on check out day, place the bedding(s) also in the basket PUT bed sheets wash IN COLD WATER IN machine.
on the last day place all rinsed dishes in the sink. We'll put them to wash in the dishwasher.
Wood stove is for ambiance only. Remote for candles is on the stove. Please don't adjust the radiant floor thermostat. Contact us and we'll adjust.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Any children under 10, will be extra charged

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas
Smoking inside or damage will be extra charged.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in El Prado in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Millicent Rogers Museum en KTAOS Solar Center. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Governor Bent House and Museum en Blumenschein Home and Museum. Kakawa Chocolate House en Twirl Toystore and Playspace zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals raften of motorbootvaren of beleef avonturen zoals mountainbiken en wandelen. Bekijk onze reisgids voor El Prado
Meer vakantiehuizen in El Prado
Kaart
El Prado, NM

In de buurt

  • Millicent Rogers Museum
    5 min. rijden - 4.5 km
  • Taos Mountain Casino
    10 min. rijden - 4.9 km
  • Kit Carson Park
    10 min. rijden - 4.9 km
  • Taos Plaza
    10 min. rijden - 6.0 km
  • Taos Plaza Theater and Arts Center
    10 min. rijden - 6.0 km

Lokaal vervoer

  • Taos, Nieuw Mexico (TSM-Regionale luchthaven Taos) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Smith's Fuel Center
    11 min. rijden
  • Taco Bell
    14 min. rijden
  • La Terraza De Taos Cocina
    13 min. rijden
  • Elevation Coffee
    8 min. rijden
  • Mantes Chow Cart
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Spanish Casita?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy Spanish Casita inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Spanish Casita uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Spanish Casita?

Dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Millicent Rogers Museum, KTAOS Solar Center en Kakawa Chocolate House. Ook Taos Mountain Casino en Taos Art Museum liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Cozy Spanish Casita