El Hortal I Llo ligt in El Cuervo in de bergen. Bezoek Skigebied Javalambre en Loma als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Comarca de La Serranía de Cuenca en Salto de la Virgen Blanca. Dinópolis Titania en Dinópolis Teruel zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor El Cuervo
El Hortal I Llo biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij El Hortal I Llo hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Gemeenschappelijke keukens, microgolfovens en ovens
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 12.00 uur
Gezinsvriendelijk
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Virtuele receptie
Buiten
In de bergen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gedeeltelijk open badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-E-RE-370
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij El Hortal I Llo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij El Hortal I Llo?
Vandaag, 11 aug. 2026, kost een verblijf bij El Hortal I Llo van één nacht voor twee volwassenen op 16 aug. 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij El Hortal I Llo zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij El Hortal I Llo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij El Hortal I Llo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat El Hortal I Llo?
Dit landhuis ligt in de bergen, op 0,1 km van Comarca de La Serranía de Cuenca en op 40 km afstand van Dinópolis Titania en Salto de la Virgen Blanca. Ook Salto de la Polaina en Ruinas de Moya liggen op 40 km afstand.