10/10 – Voortreffelijk
Kymn
Best Place to Stay on Coral Beach



























Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit pension in Eilat ligt aan het strand, vlak bij Water Sports beach, Natuurreservaat Coral Beach en Coral Beach. Ook Village Beach en Onderwaterobservatorium en aquarium Coral World liggen op een kwartiertje wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster




