Eco Urbión ligt in Duruelo de la Sierra. Bezoek Skistation Santa Inés en Nestaza-pas als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Laguna Negra en Lagunas de Neila. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Duruelo de la Sierra
Gerónimo Rubio, 612, Paraje de las huertas, Duruelo de la Sierra, Soria, 42158
In de buurt
Kathedraal van El Burgo de Osma
56 min. rijden - 81.8 km
Lagunas de Neila
36 min. rijden - 33.5 km
Plaza Mayor
48 min. rijden - 64.8 km
Monasterio de San Juan del Duero
53 min. rijden - 69.0 km
Monasterio de Santo Domingo de Silos
58 min. rijden - 71.2 km
Restaurants
Cafe La Terraza
17 min. rijden
Pub Carlos
17 min. rijden
Hostal Don Pancho
9 min. rijden
Bar San Quirico
9 min. rijden
Casa Romulo
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Eco Urbión
Plattelandsaccommodatie met een gezinsvriendelijk beleid
Een gratis lokaal ontbijt, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Eco Urbión. Actieve reizigers kunnen fietsen en meegaan op ecotours bij deze plattelandsaccommodatie. Naast een speeltuin en een spelletjesruimte, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een kinderclub (toeslag) en hulp bij uitstappen/tickets
Barbecues, vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Eco Urbión zorgen voor veel comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Ecotours
Fietsenverhuur
Kinderclub
Mountainbiken
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Dvd-speler
Geluiddichte kamers
Kinderclub (toeslag)
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv
Meer
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Eco Urbión Agritourism property Duruelo de la Sierra
Eco Urbión Duruelo de la Sierra
Agritourism property Eco Urbión Duruelo de la Sierra
Duruelo de la Sierra Eco Urbión Agritourism property
Eco Urbión Agritourism property
Agritourism property Eco Urbión
Eco Urbion Duruelo La Sierra
Eco Urbion Agritourism
Eco Urbión Agritourism property
Eco Urbión Duruelo de la Sierra
Eco Urbión Agritourism property Duruelo de la Sierra
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Eco Urbión?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Eco Urbión inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Eco Urbión uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Eco Urbión?
Deze gezinsvriendelijke plattelandsaccommodatie ligt in Duruelo de la Sierra, op 0,3 km van Rivier Duero en op 10,4 km van Casa de la Madera. Ook Playa Pita en Laguna Negra liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Eco Urbión
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,0
Netheid
2,0
Personeel en service
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Fátima
14 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
FATAL, LA PRIMERA VEZ QUE NOS DEJAN EN LA CALLE
FALTAL NOS HAN DEJADO TIRADOS EN LA CALLE. Se pago la reserva el 1 de agosto y hemos llegado al alojamiento y por una mala gestión del propietario no había apuntado la reserva. Total en la calle, con 240€ menos que aun no hemos recuperado.
Nosotros hemos hecho la reserva con Hotels.com y ha sido horrible la experiencia.