Geheel huisje·Particuliere eigenaar

D'antaño -

3.0-sterrenaccommodatie
Dit huisje bevindt zich aan een rivier en biedt onder andere een keuken en een terras

Fotogalerie voor D'antaño -

Interieur
Terrein van de accommodatie
Buiten dineren
Exterieur
Televisie
Een vuurkorf, een tuin en een speeltuin verwelkomen je bij D'antaño -. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.

Geheel huisje

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 560 m²

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasmachine
  • Barbecue
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

D'antaño -

Dit huisje bevindt zich aan een rivier en biedt onder andere een keuken en een terras
Dit huisje beschikt naast een wasserij over een tuin en barbecues. Dit huisje heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een omheinde privétuin. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. In dit huisje in Duitama is wifi gratis. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatiebeheerder

MARIA EUGENIA GONZALEZ HUERFANO

Talen

Spaans

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Keukeneiland
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: FAVOR NO ARROJAR COLILLAS A LAS PLANTAS

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Ecotours in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte handdoeken verzamelen
Restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: FAVOR TRAER PROTECTOR ESPECIAL PARA LOS COLCHONES

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas
FAVOR NO ARROJAR COLILLAS A LAS PLANTAS

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 71147

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

D'antaño - Cabin
D'antaño - Duitama
D'antaño - Cabin Duitama

Over deze buurt

dit huisje ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Duitama. Bezoek lokale bezienswaardigheden Kathedraal van Duitama en Pueblito Boyacense of kies voor een activiteit bij Manoa Park. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals zwemmen of voor een outdooractiviteit zoals mountainbiken, wandelen en fietsen.
Kaart
Boyacá, Boyacá

In de buurt

  • Innovo Plaza Duitama - 10 min. rijden - 5.7 km
  • Plaza de los Libertadores - 10 min. rijden - 5.7 km
  • Pueblito Boyacense - 12 min. rijden - 8.1 km
  • Sochagota Meer - 14 min. rijden - 11.2 km
  • Pantano de Vargas Monumento a los 14 lanceros - 18 min. rijden - 15.1 km

Restaurants

  • ‪El Jarro - ‬9 min. rijden
  • ‪Pizza Nostra Duitama - ‬9 min. rijden
  • ‪Brasas & Brasas - ‬9 min. rijden
  • ‪El Bodegon . Pizza - ‬9 min. rijden
  • ‪Resaurante El Cucharo - ‬7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij D'antaño -?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij D'antaño - inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij D'antaño - uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat D'antaño -?

Dit huisje ligt aan een rivier, op 10 km afstand van Kathedraal van Duitama, Plaza de los Libertadores en Innovo Plaza Duitama. Ook Pueblito Boyacense en Sochagota Meer liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over D'antaño -

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.