Studios IM - Studio Apartment with Shared Terrace (A1)
Studios IM zijn modern ingerichte units, gelegen op 10 minuten lopen van de oude stad - het historische en culturele centrum van Dubrovnik.
Studios IM biedt u twee wooneenheden, beide studio-appartementen voor twee personen. Elk van hen heeft WiFi, airconditioning, een ingerichte kitchenette en een eigen badkamer met toiletartikelen.
Strijkfaciliteiten zijn op verzoek beschikbaar.
Bagageopslag voor inchecken is beschikbaar. Deze studio is perfect uitgerust voor twee personen. Het is een heerlijke plek om te genieten van warme dagen van uw vakantie en te ontspannen op een gemeubileerd gedeeld terras. Airconditioning en WiFi zijn aanwezig. De kitchenette is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, en de eigen badkamer is uitgerust met een douche en een föhn.
Strijkfaciliteiten zijn op verzoek beschikbaar. Parkeren is openbaar en het is niet gratis, reserveren is niet mogelijk.
Bagageopslag voor inchecken is beschikbaar. "gratis wifi"
dit appartement ligt in Pile, een wijk in Dubrovnik. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Gruz. Ga naar Strand van Banje en Strand Lapad als je liever de natuur intrekt. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Zijn huisdieren welkom bij Studios IM - Studio Apartment with Shared Terrace (A1)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Studios IM - Studio Apartment with Shared Terrace (A1) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studios IM - Studio Apartment with Shared Terrace (A1) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Studios IM - Studio Apartment with Shared Terrace (A1)?
Dit appartement ligt in Pile, op 15 minuten wandelen van Begraafplaats Boninovo en Pilepoort. Ook Mercante en Rochester Institute of Technology Croatia liggen op een kwartiertje wandelen.