Geheel appartement

Rafael rooms and apartments by DuHomes

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Comfort studio suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Romantisch appartement

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

City tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Rafael rooms and apartments by DuHomes bevindt zich in Oude Stad van Dubrovnik, een wijk in Dubrovnik, en ligt vlak bij het strand. Pilepoort en Muren van Dubrovnik zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Meer appartementen in Dubrovnik
Kaart
Svetog Josipa 19, Dubrovnik, 20000

In de buurt

  • Dubrovnik - Zuid-Dalmatië bevat een kuststadje en algemene kustgezichten en ook een klein groepje mensen
    Muren van Dubrovnik
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Pilepoort toont historische architectuur en kasteel of paleis
    Pilepoort
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Haven van de Oude Stad
    Haven van de Oude Stad
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kathedraal Dubrovnik bevat historische architectuur, straten en een kerk of kathedraal
    Kathedraal Dubrovnik
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Stradun inclusief historische architectuur, een kerk of kathedraal en een stad
    Stradun
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Festival
    2 min. wandelen
  • Restaurant & Bar Rudjer
    3 min. wandelen
  • Petar cafe and bar
    3 min. wandelen
  • Pekara Mlinar
    2 min. wandelen
  • Proto
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Rafael rooms and apartments by DuHomes

Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een shuttleservice van/naar de luchthaven en een receptie met beperkte openingstijden. Elk appartement biedt een waterkoker en een eettafel, plus gratis wifi en een lcd-televisie met digitale zenders. Je vindt er tevens een douche en een bureau.
Rafael rooms and apartments by DuHomes heeft 4 kamers. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. Elke lcd-televisie van 81 cm heeft digitale zenders.

Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps).

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Zandstrand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker

Eetopties

  • Eettafel

Badkamer

  • Bad of douche
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Lcd-tv van 81 cm met digitale zenders

Buiten

  • Outdoor entertainmentgebied

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Receptie met beperkte tijden

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Miha Pracata 7, Dubrovnik].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 1 november 2025 tot 31 maart 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR24194489098
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Rafael rooms apartments
Rafael Apartments By Duhomes
Rafael rooms and apartments by DuHomes Apartment
Rafael rooms and apartments by DuHomes Dubrovnik
Rafael rooms and apartments by DuHomes Apartment Dubrovnik

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rafael rooms and apartments by DuHomes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Rafael rooms and apartments by DuHomes inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Rafael rooms and apartments by DuHomes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Rafael rooms and apartments by DuHomes een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45 per voertuig.

Waar staat Rafael rooms and apartments by DuHomes?

Dit appartement ligt in Oude Stad van Dubrovnik, vlak bij Rupe-museum en Pilepoort. Ook Muren van Dubrovnik en Strand van Banje liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Rafael rooms and apartments by DuHomes

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 43 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Juha

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, nice clean room and spacious bathroom. The bed was not the best, didn’t bother me too much, but that should be easy to fix.
7 nachten verbleven in oktober 2025

8/10 – Goed

Kirndeep

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
5 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Sally-Anne

Positief: Netheid, comfort kamer
Very well equipped kitchen, coffee maker a nice addition
5 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Kaoruko

Positief: Netheid
自炊はしませんでしたが、使いやすく清潔なキッチンでした。
5 nachten verbleven in juni 2025

8/10 – Goed

Amy

Positief: Netheid, comfort kamer
The room was small, but very clean and had most of what we needed. The staff is extremely friendly and communicative. The bed however, was not that comfortable. There are two twin beds pushed together. Might be smart to get a king size mattress, topper, and please please replace the pillows as they were very uncomfortable. The room was centrally located with almost no noise. The air conditioner worked great.
3 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

Gia

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is unbeatable! You are in the heart of Old Town, it is so walkable. You are in very reasonable walking distance all the major sites you’d ever want to see and be right near the starting point of any day trips or excursions you want to book. The room is super clean and perfect for spending the day out and basically just coming back to sleep. The noise level outside the building is very mild and generally peaceful. We did hear lots of sound from within the building itself from other visitors. The bed was also extremely squeaky. Staff was accessible and communicative. We loved our time here.
4 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

chie

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
アパートまでの階段と、アパート内の階段をスーツケースで上り下りをするのが大変でしたが、素敵な路地のアパートで、どこに行くのも便利でした。タオルだけは交換して欲しかった!
4 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Alex

Positief: Netheid, comfort kamer
2 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Jesse

Positief: Netheid, comfort kamer

Amazing location and stay!

Absolutely amazing! The staff is so friendly and communicative and the room was perfect! Very well organized with everything I needed. Great location and well designed. I will definitely stay there again and the price was incredible.
2 nachten verbleven in augustus 2025

4/10 – Matig

eduardo

4 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Nuriye

Positief: Netheid, comfort kamer

Veey nice room friendly staff good communication

This property location is very good ,right in the old town you will never be bored . Very clean and they thought about details such as kettle ,tea bags , nespresso which was very handy for a coffee person . My only problem was the damp smell in the room which mt nose gets used to after a while . Also the internet may not be secure so be cautious, ionly used that as piblick common wifi and had some card details used for croatian online shopping . Just be cautious with public wifis . Also note property check out is at 10am which is vwry early wven in Germany known to be strict its 11 am . 10am check out and then they charge 7 euro for locker if you need to leave your luggage . Good business
4 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Wiktoria

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
5 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Timo

Reisde met een groep, Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top!
5 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Roopali

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
4 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Dag Rune

Positief: Netheid, comfort kamer

Romantisk ferie

Midt i smørøyet av Dubrovnik's gamleby. Alt innen rekkevidde av noen minutters gange. Leiligheten var i minste laget, men var nyoppusset og praktisk
7 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Emine

Positief: Netheid, comfort kamer

Rahat bir konaklama

Konaklama guzeldi, yatak gacirdiyordu ama rahatti. Konum olarak yeri guzeldi ama biraz merdiven cikiyorsunuz. Temizdi sadece check out saatinin sabah 10 olmasi cok erken ve check out sonrasi valiz birakmak icin 7 euro ucret istiyorlar.
3 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

adriana

Positief: Netheid, comfort kamer
2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Sandra

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely apartment, beautifully decorated, & perfectly located in the Old Town! Well equipped, full kitchen, spacious, & clean. Great coBeautifully decorated
3 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Alexandra

Positief: Netheid, comfort kamer

Nice stay

Great location. Walkable to everything in old town. Is lots of steps so is you have luggage be mindful of that. The bed is super noisy but not uncomfortable. You can hear people when they leave in the same apartment as you, but that is typically expected with this type of place. The staff was nice and let us store our luggage until our place was ready for us.
4 nachten verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Vinetha

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super convenient location. If you are looking for a place that is right in Old Town Dubrovnik and within 5-20 minutes walking distance of all the main attractions here, this is perfect. The only drawback is that it is located on a staircase, so you will hear the footsteps and conversations of anyone walking by. However, if you are looking for something in the heart of old town and easy to get around, I would recommend! Communication was very good and the hosts were professional and helpful. I did notice ants along the side of the room and near the kitchen, and they were very quick to have someone come by to resolve this immediately.
3 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

CARL, EDISON

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Just a note that the property is located in a hill . One thing to know for visitors is that Dubrovnik is hilly and the old town is for walking only. Vehicles are not allowed.
3 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Randy

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location right in the middle of all the attractions, restaurants and stores in Old Town Dubrovnik.
5 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

CHRISTOPHER

Positief: Netheid, comfort kamer
4 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Marcia

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy lindo el depa, si llevas maleta grande pues si hay que subir algo de escalones pero si vale la pena, está muy lindo el depa y limpio y céntrico
3 nachten verbleven in september 2024