Hotel Komodor bevindt zich in Lapad, een wijk in Dubrovnik, en ligt aan het water. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en waterskiën. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Marsarykov put 3E, Dubrovnik, 20000
In de buurt
Strand Lapad
2 min. wandelen - 0.2 km
Poluotok Lapad
2 min. wandelen - 0.2 km
Copacabana-strand
5 min. rijden - 2.6 km
Universiteit van Dubrovnik
12 min. wandelen - 1.0 km
Dubrovnik Shopping Minčeta
4 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 39 min. rijden
Restaurants
Taj Mahal
3 min. rijden
Bistro 49
5 min. rijden
Sphere
4 min. wandelen
La Castile
15 min. wandelen
BISTRO-PIZZERIA SERENADA
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Komodor
Hotel vlak bij Strand Lapad
Vlak bij Hotel Komodor vind je Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een strandbar en een poolbar. Het plaatselijke restaurant Komodor restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een terras en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 63 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en roomservice.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Televisies met satellietzenders
Gratis kinderbedden, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Komodor restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandstoelen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
3 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Komodor over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Komodor?
Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Komodor van één nacht voor twee volwassenen op 25 sep. 2026 min. € 148, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Komodor?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Komodor inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Komodor uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Komodor een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Hotel Komodor?
Dit aan het strand gelegen hotel in Lapad bevindt zich op enkele stappen van Strand Lapad en op 2,2 km van Haven van Gruz. Ook Poluotok Lapad en Universiteit van Dubrovnik liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.