Hotel Dubrovnik bevindt zich in Lapad, een wijk in Dubrovnik, en ligt aan het vlonderpad. Pilepoort en Muren van Dubrovnik zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals jetskiën, kajakken en duiken. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Šetalište Kralja Zvonimira 16, Dubrovnik, 20 000
In de buurt
Poluotok Lapad
1 min. wandelen - 0.1 km
Strand Lapad
3 min. wandelen - 0.3 km
Copacabana-strand
19 min. wandelen - 1.6 km
Dubrovnik Shopping Minčeta
18 min. wandelen - 1.6 km
Veerboothaven van Dubrovnik
3 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 41 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Mamma Mia
3 min. wandelen
Pino’s
3 min. wandelen
Mango's Dubrovnik
4 min. wandelen
Caffe bar Promenada
1 min. wandelen
Sunset Beach
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Dubrovnik
Hotel vlak bij Strand Lapad
Vlak bij Hotel Dubrovnik vind je Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, dagelijks een gratis receptie en een terras. Met strandcabana's, massages op het strand en ligstoelen is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van shoppen ter plaatse en een koffiebar/café.
Er zijn ook voordelen, zoals:
4 outdoor tennisbanen, snelle uitcheckservice en geldautomaat/bankservice
Bagageopslagruimte, parasols en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Dubrovnik hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
4 outdoor tennisbanen
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Aan het vlonderpad/de promenade
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandcabana's (toeslag)
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 2003
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Matras van memory foam
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv van 63 cm met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dubrovnik Hotel
Hotel Dubrovnik
Hotel Dubrovnik Zagreb
Dubrovnik Hotel Zagreb
Hotel Dubrovnik Hotel
Hotel Dubrovnik Dubrovnik
Hotel Dubrovnik Hotel Dubrovnik
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Dubrovnik?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Dubrovnik?
Vandaag, 6 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Dubrovnik van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Dubrovnik inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Dubrovnik uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Dubrovnik?
Dit hotel in Lapad biedt rechtstreeks toegang tot het strand, aan het vlonderpad en ligt binnen 2 km afstand van Poluotok Lapad en Strand Lapad.Ook Luka Gruz en Universiteit van Dubrovnik liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Dubrovnik
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
8,4
Locatie
8,0
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 89 van 357 beoordelingen
10 - Uitstekend
89
Gastenscore: 8 - Goed. 121 van 357 beoordelingen
8 - Goed
121
Gastenscore: 6 - Redelijk. 87 van 357 beoordelingen
6 - Redelijk
87
Gastenscore: 4 - Matig. 37 van 357 beoordelingen
4 - Matig
37
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 23 van 357 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
23
Beoordelingen
8/10 – Goed
G.j.
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Fairly nice hotel for okay price compared to city
Breakfast had enough options and was nice, location very practical.
Nothing really fancy, but decent and functional. We had a pleasant stay.
G.j.
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Lydia
13 jun 2025
Lydia
1 nacht verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
W.R.
11 sep 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Het ontbijt was zeer slecht, tafels niet opgeruimd
Je moest vragen om bruin stokbrood en dat was er ook niet altijd. weinig keus in ontbijt.
W.R.
3 nachten verbleven in september 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 aug 2014
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zeker geen 3 sterren waard
het hotel was goed en rustig gelegen,de staat van het hotel was verouderd;en was niet proper.
We hadden een trippleroom geboekt, en 1persoon moest op een slaapbank slapen.
het ontbijt was uitgebreid en het personeel was vriendelijk.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Marco & Jan, 's-Hertogenbosch
30 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima ligging voor badgasten
Prima verblijf en mensen zijn behulpzaam als je er om vraagt.
Marco & Jan
6/10 – Redelijk
Tim
30 okt 2025
.
Tim
7 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Douglas
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location, friendly staff, good beds
Douglas
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Luigi
Reisde met familie en kleine kinderen
25 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room (expecially carpet)
Luigi
7 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Erling
11 okt 2025
Erling
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Cristie
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Staff at front desk amazing. Enjoyed the location. Lots of restaurant options. Easy access to the bus to go to the old city.
Cristie
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
John
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The hotel was an older hotel and had the look of an older establishment. The breakfast area in the dining area was cramped and the menu was a bit disappointing, needed an upgrade. Price wise not great value.
John
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Frida Maria
Zakenreiziger
21 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin beliggenhet, men slitent hotell
Fin beliggenhet men slitent hotell med dårlig renhold og service. Frokost hadde lite utvalg og gikk tom for mat.
Frida Maria
4 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Humberto
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice but hard to get
It was a very nice stay overall, but it is very important to mention something that future guests should be aware of: you cannot arrive directly at the hotel by car. The hotel is located in the old town of Dubrovnik, inside the pedestrian-only area, which makes it impossible to drive up to the entrance. This means that if you are traveling with luggage, it can be quite challenging to reach the property. Parking near the old town is very limited, expensive, and not at all convenient. We had to leave our car at a parking area about 10–15 minutes away on foot, and then carry our bags through the narrow streets and stairs, which was definitely not easy, especially under the summer heat.
That being said, once you arrive, the location is absolutely fantastic. You are right in the heart of the old town, surrounded by history, charming streets, lively cafés, and beautiful architecture. The staff was welcoming, the room was comfortable, clean, and well-equipped, and the atmosphere of staying inside the city walls is truly unique and memorable. If you are traveling light or without a car, the hotel is an excellent choice and offers a very special experience. However, if you are driving through Croatia, I would strongly recommend planning ahead for parking, bringing light luggage if possible, and being ready to walk. It may take some effort to get there, but once you settle in, you will find it absolutely worth it....Thanks a lot for your consideration.......Humberto and Pilar
Humberto
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Julia
31 aug 2025
Julia
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
João
25 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Imundície terrível
Terrivelmente sujo. Nenhuma simpatia com o cliente. " Café da manhã " insuportável. Pão de 2 ou 3 dias atrás, Nao tem manteiga, só margarina, foi possível consumir apenas a melancia e o iogurte. Mesa / buffet dos itens quentes é uma sujeira só. Banheiro todo mofo e extremamente sujo. Quando utilizamos cubículo do banho, a água retornava pelo ralo do piso. Teto do banheiro sem pintura. Sacada com piso e esquadrias totalmente imundos.
Carpete imundo. Lençol não era do tamanho correto do colchão. Nunca tem ninguem na recepção para lhe atender. Fornecem apenas um copo no quarto. O pequeno elevador sempre muito sujo. Sensação que não existe um gerenciamento ou um dono pois nenhum item estava em uma condição de razoabilidade.
Estacionamento que custa 20 Euros por dia, tem que andar uns 8 minutos e para acessar tem que se utilizar de um único cartão de acesso ou seja, um tem que ficar no carro e o outro tem que buscar o cartão, nunca vi isso em minha vida. Observem a condição do controle remoto ! É só uma amostra do todo. Gostaria de sugerir ao Hotéis.com que façam uma inspeção in loco.
João
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Debbie
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely quaint hotel
Lovely quaint hotel right on Main Street about 2 blocks from the beach. Parking lot is nearby (costs extra). Our room had a big balcony. A/C was sufficient. The shower was really small and water kept going cold/hot. I hated that we had one key and you needed to use the key to lock the door even from the inside. It kept getting stuck and I struggled every morning to get out. Breakfast very good.
Debbie
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
David
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Good location, easy walking to dining options and the beach. Bed very comfortable.
David
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Murray
30 jul 2025
Close to the beach and bars
Murray
3 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kathleen
Reisde met een groep
27 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Staff was rude. One of our rooms was dirty and had bugs
Kathleen
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nejra
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location of this hotel was excellent! Settled on a “walking only” street along side an endless amount of restaurants, ice cream shops, play ground, arcades and stores for shopping!
Nejra
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Robert
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Tingting, Novi
Reisde met familie
21 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very old facility and limited food options.
Tingting
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
19 jul 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wrong map location,
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Andrei
19 jul 2025
Positief: Netheid
Andrei
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Kasey
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Personeel en service
The beach was not as close as the website made it out to me.