Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis parkeerplaatsen en een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven worden ook voorzien. Dit appartement is voorzien van een lcd-televisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, oven en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een kluis en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke lcd-televisie van 55 inch heeft digitale zenders en Netflix. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad.
In dit appartement in Dubai is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tussen 10.00 uur en 17.00 uur
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Extra bed: AED 100 per dag
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv van 55 inch met digitale zenders
Netflix
Spellen
Streamingdiensten
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift (122 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Visueel brandalarm
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: AED 250 als je incheckt tussen 21.00 uur en 08.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AED 100.0 per dag.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AED 500 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
Schoonmaakkosten: AED 200 per accommodatie, per verblijf
Servicetoeslag: 7 procent
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van AED 500 te betalen.
Je dient de schadeborg voor deze accommodatie te betalen via een beveiligde link, binnen de 24 uur na het boeken. Je kunt pas inchecken nadat je de schadeborg betaald hebt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: AED 250 als je incheckt tussen 21.00 uur en 08.30 uur
Toeslag voor extra bed: AED 100.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube Dubai
HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube Apartment
HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube Apartment Dubai
Over deze buurt
dit appartement ligt in Dubai Studio City, een wijk in Dubai. Winkelcentrum van de Emiraten en Dubai Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Wild Wadi Water Park en Aquaventure. Dubailand en Dubai Miracle Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Beschikt HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van AED 250 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 08.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is tussen 10.00 uur en 17.00 uur een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube?
Dit appartement ligt in Dubai Studio City, op 1,6 km van Dubai Autodrome en op 5 km afstand van Golfclub Arabian Ranches en Fantasy Kingdom. Dubai International Stadium ligt op 4,9 km.
Beoordelingen over HomesGetaway-Studio in Glitz 1 by Danube