GreenFuture - A A Tower - Two beedroms ligt in Dubai in de zakenwijk. Dubai Mall en BurJuman Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Wild Wadi Water Park en Aquaventure. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Coca-Cola Arena of Dubai IJsbaan. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een keukeneiland voor nog meer comfort zorgen.
GreenFuture - A A Tower - Two beedroms heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Deze kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben keukeneilanden. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv van 65 inch heeft kabelzenders.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Gelijkaardige accommodaties
GreenFuture - Incredible Cityscape View From This Sleek Studio
Trade Center
GreenFuture - Incredible Cityscape View From This Sleek Studio
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukeneiland
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 65 inch met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een zakendistrict
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: AED 2000 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie AL -AA -6Z0FV , AL -AA -96I16, AL -AA -J5S1D, AL -AA -CFU45
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
GreenFuture - A A Tower - Two beedroms Dubai
GreenFuture - A A Tower - Two beedroms Apartment
GreenFuture - A A Tower - Two beedroms Apartment Dubai
Veelgestelde vragen
Beschikt GreenFuture - A A Tower - Two beedroms over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij GreenFuture - A A Tower - Two beedroms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij GreenFuture - A A Tower - Two beedroms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij GreenFuture - A A Tower - Two beedroms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat GreenFuture - A A Tower - Two beedroms?
Dit appartement ligt in Trade Center, op 3 km afstand van Stadswandeling, Dubai Mall en Burj Khalifa. Dubai World Trade Centre ligt op 2,6 km. Station Financial Centre ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Emirates Towers is het 17 minuten wandelen.