Alphatel Hostel - Dubai World Trade Centre
Lodge in Dubai
Fotogalerie voor Alphatel Hostel - Dubai World Trade Centre

Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Address Dubai Mall
Centrum van Dubai
- Zwembad
- Spa
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
9.2 van 10, Fantastisch, 240 beoordelingen
De prijs is € 427
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Dubai, Dubai
In de buurt
Dubai World Trade Centre14 min. wandelen - 1.2 km
Dubai Mall3 min. rijden - 3.0 km- Museum van de Toekomst9 min. wandelen - 0.8 km
- Boulevard at Emirates Towers12 min. wandelen - 1.1 km
- Dubai Internationaal Conferentie- en Tentoonstellingscentrum18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Emirates Towers - 17 min. wandelen
- Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 16 min. rijden
Restaurants
- DIME8 min. wandelen
- McDonald's9 min. wandelen
- Once Speciality Coffee3 min. wandelen
- Chef’s SmokeHouse9 min. wandelen
- Homebrew Coffee6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alphatel Hostel - Dubai World Trade Centre
Gelijkaardige accommodaties

Robin Beach Hostel JBR
Robin Beach Hostel JBR
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
6.6 van 10, 9 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10

















