Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people

Fotogalerie voor Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people

Een traditioneel Europees gebouw met een balkon en een bordje waarop staat dat het een museum is.
Een geel gebouw met een balkon, omringd door bomen en een meer.
Een historisch gebouw met koepelarchitectuur en een ligging aan de rivier.
Een eethoek met een tafel en stoelen, een raam met gordijnen, en een wand met abstracte kunst.
Een moderne keuken met witte kastjes, een houten aanrecht en een magnetron. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een vaas met bloemen op de tafel.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people

  • Beste gasten, we kijken ernaar uit u te verwelkomen in de culturele stad Dresden.

    Ons charmante appartement is gelegen in het hart van de oude wijk van Dresden-Strehlen, in de onmiddellijke nabijheid van het grootste lokale recreatiepark van de stad, de 'Großer Garten'. Het biedt ruimte voor twee tot vier personen en wordt vooral gekenmerkt door de rustige en groene omgeving in het midden van een woonwijk uit de middenklasse. Met de nabijheid van het stadscentrum en alle bezienswaardigheden, is het gemakkelijk verbonden met het openbaar vervoer met trams en bussen. Er zijn slechts een paar tramhaltes naar het stadscentrum, de 'Grote Tuin' kan in zeer korte tijd te voet worden bereikt en het 'Blauwe Wonder' ligt op ongeveer 15 minuten rijden met buslijn 61.

    Tal van winkels (bakkerijen, drogisterijen, supermarkten, apotheken, artsen, restaurants, postkantoren) zijn te vinden in de nabije omgeving. Als u met de auto wilt reizen, heeft u de mogelijkheid om voor de gehele duur van uw verblijf gratis aan de straat voor het huis te parkeren.


    Attracties op loopafstand:

    - Grote tuin
    - Carolasee (bootverhuur)
    - Carolaschlösschen
    - Parkspoorweg (station Karcherallee)
    - Young Guard (concert- en openluchtpodium 'Großer Garten')
    - Dierentuin van Dresden (op loopafstand)
    - Botanische tuin van Dresden
    - Duits hygiënemuseum
    - Rudolf-Harbig Stadium (Stadion Dresden)
    - Palucca University of Dance Dresden
    - Transparante fabriek (productiefaciliteit VW Phaeton)
    - Georg-Arnhold-Bad

    Omschrijving van het appartement:

    Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een appartementengebouw. Het is mooi ingericht, netjes en licht.

    De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (140 x 200 cm), een leeslamp en een kledingkast met kleerhangers. Een strijkijzer, strijkplank en stofzuiger zijn ook beschikbaar.

    In de woonkamer vindt u een tv met kabelontvangst (Telekom Entertain - veel zenders) en een nieuwe slaapbank, die u optioneel twee extra bedden biedt. Zo kan de woonkamer ook als slaapkamer worden gebruikt. De woon- en eetkamer heeft een klein balkon met uitzicht op het groen. Indien nodig kunnen we een babybed met matras en een kinderstoel voorzien. Geef ons een korte opmerking bij het maken van uw reservering.

    De open keuken is uitgerust met een vaatwasser, een inductieveld, een wasmachine, koelkast, broodrooster, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, borden, bestek, potten, pannen en diverse andere keukenbenodigdheden. Er is een aanrecht tegenover de keuken die de keuken scheidt van de woonkamer. De eettafel bij het raam kan worden gebruikt voor gezellig dineren en bij elkaar zitten.

    De badkamer is voorzien van een douche, wastafel, spiegelkast en toilet. We zullen u uiteraard voorzien van handdoeken en een föhn.


    andere:

    In de kelder kunnen maximaal 2 fietsen worden ondergebracht. De kamer is afsluitbaar.

    Het meenemen van dieren is mogelijk na voorafgaand akkoord.

    Roken is niet toegestaan in het gehele appartement! Het eetgedeelte heeft een klein balkon dat u hiervoor kunt gebruiken.

    Equipment lijst:

    - centrale verwarming
    - Twee sleutels van het appartement
    - TV met Telekom ENTERTAIN (alle gebruikelijke programma's)
    - Kinderbed met een matras
    - Kinderstoel zowel op aanvraag als het kind reist
    - WLAN met 50 Mbit / s van de Duitse TELEKOM

    - 4 stoelen, 1 eettafel
    - ijzer
    - stofzuiger
    - douche
    - Inductiekookplaat met 4 kookplaten
    - vaatwasser
    - wasmachine
    - Broodrooster
    - koffiezetapparaat
    - waterkoker
    - magnetron


    Aankomst- en transportverbindingen:

    Ons appartement is zeer gunstig gelegen. Het stadscentrum kan met tramlijn 9 in ongeveer 10 minuten worden bereikt. De meeste bezienswaardigheden bevinden zich daar. B. de Frauenkirche, de Semperoper, het kasteel en de Dresden Zwinger. De jonge, kleurrijke wijk van Dresden, de 'Neustadt', is gemakkelijk te bereiken vanuit Wasaplatz zonder van trein te wisselen via de 13-lijn.

    U kunt ons met de auto vanuit het stadscentrum in 10 minuten bereiken of met tramlijnen 9 of 13 naar de halte 'Wasaplatz', of als alternatief met de S-Bahn vanaf het centraal station via de halte Strehlen.

    De dichtstbijzijnde afrit van de snelweg (A4 / A17) 'Dresden-Südvorstadt' ligt op ongeveer 6 km afstand.

    Vanaf de luchthaven Dresden-Klotsche (Dresden International, DRS) kunt u ons met de taxi in minder dan 20 minuten of met het openbaar vervoer bereiken.

    Voor meer informatie en verbindingsinformatie, bezoek de website van de Dresdner Verkehrsbetriebe op: www. dvb. de.

    - Tramlijnen: 9 en 13 - Wasaplatz
    - Busroutes: 61, 63, 75 en 85 - Wasaplatz
    - S-Bahn: S-Bahn-station Dresden Strehlen
    - Taxistandplaats: Wasaplatz

    Neem een uur voor aankomst telefonisch contact met ons op om de sleutels soepel te overhandigen!

    De eindschoonmaak is 29 €, deze zijn al inbegrepen in de prijs. Er zijn geen andere kosten. Er is alleen iets voor de verblijfsbelasting, dit hangt af van hoe hoog uw boekingskosten zijn. Bovendien komt 6% op voor de verblijfsbelasting. Als u voor zaken in Dresden bent, kunt u een vrijstellingsformulier invullen.

    U kunt de verhuurder op weekdagen en in het weekend bereiken.

    De aankomst en vertrek kunnen individueel worden geregeld na voorafgaande toestemming.

    Gebruikelijke tijden, aankomst: vanaf 15.00 uur, vertrek: tot 11.00 uur Flexibel inchecken!

    Neem bij vragen gerust contact met ons op. Als u ons niet kunt bereiken, laat ons dan een bericht achter op het antwoordapparaat en wij bellen u terug.

    Schrijf alleen berichten via de portal, dit is de enige manier om te garanderen dat u een snelle reactie ontvangt. Voor vragen op voorhand is een telefoongesprek vaak de snelste oplossing. Heel erg bedankt.

    Wij verheugen ons op uw bezoek.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Altstadt Dresden, een wijk in Dresden, en ligt vlak bij een waterpark. Bezoek culturele hoogtepunten Junge Garde en Deutsche Hygiene-Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kreuzkirche en Standbeeld van Maarten Luther. Dierentuin van Dresden en Kabelbaan van Dresden zijn ook een bezoek waard. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een wijnproeverij om te ontspannen en voor fietsen om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Dresden
Meer appartementen in Dresden
Kaart
Dresden, Saxony

In de buurt

  • Een statig historisch gebouw met symmetrische architectuur, een centrale trap en een formele tuin met een fontein.
    Großer Garten
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Junge Garde
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Dierentuin van Dresden
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Rudolf-Harbig-Stadion
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Die Gläserne Manufaktur
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Dresden-Strehlen - 8 min. wandelen
  • Station Cäcilienstraße - 9 min. wandelen
  • Dresden (DRS) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Zoo
    19 min. wandelen
  • Torwirtschaft
    3 min. rijden
  • El Greco
    3 min. rijden
  • Sommerwirtschaft Paul Rackwitz Neue Welt
    16 min. wandelen
  • Restaurant Edelweiß
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people?

Dit appartement ligt in Altstadt Dresden, op 10 minuten wandelen van Großer Garten en Junge Garde. Ook Dierentuin van Dresden en Rudolf-Harbig-Stadion liggen op 3 km afstand. Station Cäcilienstraße ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Julius-Otto-Straße is het 11 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Dresden Strehlen - Charming apartment for two to four people

9,0

Fantastisch

8,6

Netheid

9,0

Locatie

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 118 van 195 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 60 van 195 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 195 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 195 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 195 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Alles Super! Wir haben uns sehr wohl gefühlt.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schöne Umgebung, reibungsloser Check-in und die Wohnung hat alles was man braucht.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Dresden ist eine reise wert, die Ferienwohnung war wie beschrieben sehr schön, und auch gut gelegen, die Straßenbahn war auch nur sieben Minuten fußläufig zu erreichen um bequem die ganze Stadt sehen zu können.
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles vorhanden, was man braucht

Wir haben und sehr wohl gefühlt und kommen bestimmt noch einmal!
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Ruhige und schöne Ferienwohnung

Wir haben uns wohl gefühlt in der Ferienwohnung.
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Schöne Ferienwohnung

Aufenthalt war ausgezeichnet
7 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Kommen gerne wieder!

Super gelegene Ferienwohnung mit unkomplizierter Anreise. Parkplätze kein Problem und alles wirklich sehr gut erreichbar! Wir empfehlen die Ferienwohnung gerne weiter!
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super tolle Unterkunft

Es waren super schöne Tage, die Lage der Wohnung ist top, S-Bahn, Bus und Straßenbahn nur ein paar Schritte entfernt
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr schön gelegen!

Sehr schön eingerichtete Ferienwohnung! Da kann man sich wohlfühlen!
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Man konnte öffentliche Verkehrsmittel sehr gut nutzen,für Einkäufe ist ein Fahrzeug vorteilhafter,trotz Nähe zur Bahnverbindung ruhiges wohnen,insgesamt waren wir sehr zufrieden
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles Top, alles Super!

Sehr schönes Appartment. Können wir weiterempfehlen. Ideal gelegen. Man ist Ruckzuck mit.dem Öffis im Zentrum
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr schöne Wohnung

Die Wohnung ist sehr gut gelegen, direkt am Großen Garten. Die Einrichtung ist gut. Alles vorhanden, was man für einen Aufenthalt braucht.
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr schöne gemütliche Wohnung. Hat alles gut geklappt. War alles vorhanden was man braucht.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Die Ferienwohnung ist gemütlich eingerichtet. Es ist alles vorhanden, was man für einen angenehmen Aufenthalt benötigt.Hatte man irgendwelche Fragen an den Vermieter, wurden diese in kürzester Zeit beantwortet.Alles in allem haben wir uns sehr wohl gefühlt. Sehr gerne wieder.
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wochenende in Dresden

Es war ein schönes Wochenende - hat alles gepasst. Unterkunft war super. Kann auf jedenfall weiter empfehlen.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

Dresden

gut
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid

Unangenehm

okay für kurzen Aufenthalt, gute Verkehrsanbindung, unangenehm, da unsauber
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

In Ordnung

Es ist nicht pingelig sauber, aber okLage und Ausstattung sind gut
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie

Kurzurlaub

Würde wieder kommen
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Gemütliche Ferienwohnung

Gemütliche Wohnung mit
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles gut gelaufen

Einige Tage in Dresden verbracht. Konzertbesuch und rund um Dresden gab es auch viel zu erleben.
6 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Die Wohnung lag in einer ruhigen Gegend. Das Mietshaus war ruhig die Wohnung sauber. Von der Wohnung zur Albstadt (Frauenkirche) waren es ca.4km. Überall gibt es Einkaufsmöglichkeiten. Da wir die Fahrräder immer bei haben, ist es kein Problem. Wir waren 11 Nächte da. Die Gastronomie in der Albstadt hat stolze Preise.Wir können die Ferienwohnung weiterempfehlen und kommen wieder.
11 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Alles super

Die Wohnung ist sehr schön eingerichtet mit allem was man braucht. Außerdem ist die Lage sehr schön und man hat gute Bahnanbindungen in die Innenstadt. Würden wir sofort wieder buchen.
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Dusche\Badezimmer renovierungsbedürftig.Spüler in der Küchenzeile sehr laut, lieber mit Hand gespült, Lage der Wohnung wirlich gut
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Koch, Hans- Ulrich

Die Lage der FeWo ist super. Beste Anbindung an öffentliche Verkehrsmittel und ein kostenloser Parkplatz vor dem Haus war auch immer vorhanden. Die Wohnung ist geräumig und gut ausgestattet.
2 nachten verbleven in januari 2025