Dit ruime vakantieappartement op de eerste verdieping van het bijgebouw van een villa met meerdere verdiepingen in de geliefde woonwijk Loschwitz verwelkomt jullie. Geniet van het uitzicht op de verzorgde tuin en Dresden. Het rustig gelegen appartement van 86 m² is ideaal voor twee personen die langer in Dresden willen verblijven. De rustige slaapkamer heeft een tweepersoonsbed; de badkamer een toilet, douche en wastafel. Op koude dagen zorgt een houtkachel voor gezelligheid in de woonkamer. De bank is eenvoudig en snel om te bouwen tot een extra slaapplaats. Er is een tv. Op de ruime veranda met tuinzicht kunnen jullie ontspannen in de schommelstoel. De eethoek met tuinzicht is ook geschikt voor spelletjes of als werkplek.
Het bergstation van de hangbaan ligt op loopafstand en buslijn 84 stopt vlakbij. De nabijgelegen Körnerplatz aan de Elbe nodigt met galeries, bijzondere winkels, restaurants en biertuinen uit tot een bezoek. Van hieruit is het centrum met de Zwinger, Semperoper, het slot en de Frauenkirche goed bereikbaar. Via de bekende Elbebrug Blaues Wunder bereiken jullie de Schillerplatz met meer winkels, een apotheek, medisch centrum, banken, weekmarkt en aanlegplaats voor stoomboten.
Mogelijke uitstapjes zijn slot Pillnitz, de Sächsische Schweiz met de Basteibrücke en het openluchttheater Felsenbühne Rathen, Meißen met zijn dom, de Dresdner Heide en het Ertsgebergte. Fietstochten naar Pillnitz of Meißen, een tocht met een stoomboot, wijnproeven in Radebeul, kunst en cultuur in het centrum of wandelen in de Sächsische Schweiz: Dresden biedt jullie afwisselende dagen.
dit appartement ligt in Loschwitz, een wijk in Dresden. Bezoek Schwebebahn Dresden en Schloss & Park Pillnitz als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Sächsische Schweiz en Elbedal bij Dresden. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Rudolf-Harbig-Stadion of Alter Schlachthof. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Dresden
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Loschwitz'?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Loschwitz' van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 215, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Loschwitz' inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Loschwitz' uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Loschwitz'?
Dit appartement ligt in Loschwitz, op 10 minuten wandelen van Elbedal bij Dresden, Schwebebahn Dresden en Kabelbaan van Dresden. Ook Blaues Wunder-brug en Elbe liggen op 2 km afstand. Station Schillerplatz ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Plattleite is het 23 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Loschwitz'
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 9 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
14 okt 2024
Etwas instabiles WLan ,sonst alles gut.
Pros: Wunderschöne Lage
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
1 jun 2024
Nette, gemütliche, familiäre FeWo, vollständig und modern eingerichtet, sehr sauber und gemütlich, b
Pros: Nette, gemütliche, familiäre FeWo, vollständig und modern eingerichtet, sehr sauber und gemütlich, bestens geeignet für einen Dresden-Aufenthalt, perfekt für zwei Personen, kommen gerne wieder.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
1 jun 2024
Sehr großzügige Ferienwohnung unweit der Schwebebahn.
Gut mit dem Bus zu erreichen.
Sehr charman
Pros: Sehr großzügige Ferienwohnung unweit der Schwebebahn.
Gut mit dem Bus zu erreichen.
Sehr charmante Vermieter.
Gerne wieder.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
1 jun 2024
Tolle, einfache und gut gelegene Ferienwohnung im schönen Dresden. 5min Weg von einer herrlichen Aus
Pros: Tolle, einfache und gut gelegene Ferienwohnung im schönen Dresden. 5min Weg von einer herrlichen Aussicht über die ganze Stadt. Selbstständige An- und Abreise gut möglich.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
18 mei 2025
Top-Ausstattung und alles sauber.
Pros: Geräumigkeit und die liebevolle Ausstattung.
Cons: -
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
1 jun 2024
Wir haben uns in dieser Wohnung sehr wohl gefühlt und können diese
jedem weiterempfehlen. Einzig et
Pros: Wir haben uns in dieser Wohnung sehr wohl gefühlt und können diese
jedem weiterempfehlen. Einzig etwas Holzanzünder für den Ofen fehlte.
Uns überraschte ein sehr kalter Tag, da hätten wir es abends gern etwas
wärmer gehabt.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
23 mrt 2025
Ich habe mich rundum wohl gefühlt.
Pros: Die Lage im Grünen, in dem schönen Stadtteil Loschwitz ist großartig. Ich habe hier etwas Zeit verbracht um am PC zu arbeiten. Ich komme gern wieder.
Cons: Einziger Minuspunkt: Mit 1,81 m Körpergröße war das Bett für mich etwas zu kurz.