Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
House Grga
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een buitenzwembad, een sauna en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een privébubbelbad buiten en een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en je smart-tv met digitale zenders. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en Netflix.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van privébubbelbaden buiten en een espressoapparaat. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een douche met een bubbelbad.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv heeft digitale zenders en Netflix.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad en een sauna.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privébubbelbad buiten
Sauna
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
IJsmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Badkamer
Bubbelbad
Buitendouche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Netflix
Smart-tv met digitale zenders
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 29 februari betaal je EUR 0.40 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 mei betaal je EUR 0.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september, EUR 0.66 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 0.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR64887759853
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Donja Voća. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel van Klenovnik en Kasteel van Maruševec. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Oude Smidse Werkplaats en Lavendelboerderij Haloze een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Donja Voća
Gornja Voća 74A, Donja Voca, Varazdin County, 42240
In de buurt
Kasteel van Klenovnik
13 min. rijden - 12.0 km
Kasteel van Maruševec
18 min. rijden - 15.5 km
Kasteel Trakošćan
29 min. rijden - 22.6 km
Nationaal Theater van Kroatië
30 min. rijden - 25.5 km
Franciscanenkerk en -klooster
30 min. rijden - 25.5 km
Lokaal vervoer
Station Ivanec - 18 min. rijden
Maribor (MBX-Edvard Rusjan) - 53 min. rijden
Restaurants
Caffe Bar "Bijela Hiža
11 min. rijden
Pizzeria 4M
15 min. rijden
Denim
7 min. rijden
Caffe Bar Cona
20 min. rijden
Rim
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt House Grga over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij House Grga?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij House Grga inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House Grga uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat House Grga?
Dit vakantiehuis in Donja Voća ligt op 20 km afstand van Kasteel van Klenovnik, Kasteel van Maruševec en Puklavec Family Wines. Ook Jeruzalem kerk en Kasteel Trakošćan liggen op 25 km afstand.