
Je vakantie naar District Dacorum
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen District Dacorum
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

The Villa Kensington
London City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 424, de prijs is nu € 275 per persoon
€ 275
per persoon
4 sep - 6 sep
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Londen (LHR)
8/10 Very Good! (951 beoordelingen)
Goede ligging en fijne voorzieningen
Beoordeeld op 7 dec 2025

Mowbray Court Hotel
London City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.226, de prijs is nu € 768 per persoon
€ 768
per persoon
20 jul - 29 jul
net gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Londen (LHR)
7,8/10 Good! (1.001 beoordelingen)
Personeel was vriendelijk. De kamers zijn eerder klein. Geen plaats om de valies weg te leggen, weinig plaats om kleren op te bergen. Ook in de badkamer weinig plaats om dingen weg te leggen. Hier en daar een extra bankje kan een groot verschil maken voor de hotelgasten. Zeer netjes gekuist, voldoende handdoeken, bed wordt telkens mooi opgemaakt. De muren kunnen op sommige plaatsen een likje verf gebruiken 😊 Kies ook slim wie waar slaapt, want bij ons moest de ene persoon over de andere kruipen om uit bed te stappen. Ontbijt is uitgebreid en wordt ook voldoende aangevuld. Ideale ligging dicht bij het metrostation. Voldoende eet- en drankgelegenheden in de buurt waaronder de gekende ketens (starbucks, burger king, kfc, mac donalds...) alsook eerder plaatselijke horeca.
Beoordeeld op 30 apr 2026

Hotel Riu Plaza London The Westminster
London City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 754, de prijs is nu € 474 per persoon
€ 474
per persoon
29 aug - 1 sep
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Londen (LHR)
9/10 Wonderful! (1.607 beoordelingen)
De kamer was zeer schoon. Vriendelijk personeel. En een fantastisch uitgebreid ontbijt. Zou hier zeker teruggaan!! Een aanrader!
Beoordeeld op 14 mei 2026

Hotel Riu Plaza London Victoria
London City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 820, de prijs is nu € 542 per persoon
€ 542
per persoon
10 jul - 12 jul
22 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Londen (LHR)
9/10 Wonderful! (3.753 beoordelingen)
Schone kamer met een uitzicht.
Beoordeeld op 18 feb 2026

Assembly Leicester Square
London City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 666, de prijs is nu € 444 per persoon
€ 444
per persoon
30 jul - 2 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Londen (LHR)
8/10 Very Good! (1.796 beoordelingen)
De eerste dag was ik een beetje sceptisch over mijn kamer, omdat er een tv ontbrak en ik had een uitzicht op een muur. Normaliter vind ik het fijn om tv te kunnen kijken als ik net arriveer om tot rust te komen (en Britse programma's te kunnen kijken). Nu ik weer thuis ben moet ik zeggen dat het juist goed was dat er geen tv op kamer was. Na een lange dag in Londen en in zo'n drukke omgeving bij Leicester Square was het juist fijn om te ontprikkelen in een prikkelarme kamer. Hulde!
Door de centrale ligging van dit hotel kun je met gemak het OV pakken, naar de trekpleisters van Londen, fijn winkelen en naar de theaters, want je zit immers in West End.
Verder waren de medewerkers (van de receptie, schoonmaak en het restaurant) supervriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was prima (er is zelf een Engels ontbijt voor de liefhebbers) met een mooi uitzicht op London (er is een dakterras). Mijn hotelkamer werd elke dag goed schoongemaakt en het bed lag heerlijk.
Dit hotel kan ik van harte aanbevelen. Veel dank!
Beoordeeld op 13 mrt 2026
Tophotels in District Dacorum

Radisson Blu Hotel, London Heathrow
140 Bath Road Hayes England
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 126 per nacht van 14 jun tot 15 jun
€ 126
14 jun - 15 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,4/10 Very Good! (3.379 beoordelingen)
"Ontbijt was perfect , maar niet gratis , zoals ze het benoemen , voor wat , hoort wat ! Je betaald ervoor en je krijgt een perfecte ontbijt van hun , met aardige personeel , alleen de stoelen zitten niet lekker, wij kozen vandaar elke keer een sofa uit In de aankomst hal is er helemaal geen drinken ..."
Beoordeeld op 1 jan 2026

STG Hotel London Oxford Street
Bedford Avenue London England
De prijs is € 113 per nacht van 14 jun tot 15 jun
€ 113
14 jun - 15 jun
inclusief belastingen en toeslagen
7,6/10 Good! (3.865 beoordelingen)
"Locatie is perfect. Jammer dat er geen waterkoker aanwezig is."
Beoordeeld op 24 apr 2026

Sofitel London Heathrow
Terminal 5 West Drayton England
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 258 per nacht van 5 jul tot 6 jul
€ 258
5 jul - 6 jul
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
