Gehele woning
La Villa Marie by Interhome
Fotogalerie voor La Villa Marie by Interhome





Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamers110 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Doutreleau - Wifi - Parking
Doutreleau - Wifi - Parking
- Keuken
- Wasvoorzieningen
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FR2736.121.1
Over deze buurt

Dinard
In de buurt
Strand van Dinard4 min. rijden - 2.8 km- Port-Breton Park8 min. wandelen - 0.7 km
- Plage de la Vicomté12 min. wandelen - 1.1 km
- Haven van Dinard4 min. rijden - 2.4 km
- Casino Barrière de Dinard5 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Saint-Malo - 16 min. rijden
- Dinard (DNR-Dinard - Pleurtuit - Saint-Malo) - 7 min. rijden
Restaurants
- Atelier Morisseau5 min. rijden
- Le Carthagène14 min. wandelen
- Le Petit Port4 min. rijden
- Oyster Club5 min. rijden
- Crêperie du Roy5 min. rijden



