Huisbeschrijving: Ontdek het charmante Dinant vanuit dit knusse vakantiehuisje in een typisch pand van de regio! Je geniet van een gezellige woon-eetkamer met tv en een goed uitgeruste keuken. Op de eerste verdieping vind je twee slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, en een mooie badkamer. Begin je dag met een ontbijt op het balkon en geniet samen van de eerste zonnestralen! Vanuit het hart van Dinant ontdek je de indrukwekkende Collegiale Notre-Dame en de Citadel, waar je in het museum meer leert over de loopgraven van de Eerste Wereldoorlog. Strijk neer op een gezellig terras of proef lokale specialiteiten in een van de vele restaurants. Zin om eropuit te trekken? Verken de omgeving te voet of op de mountainbike, of ga kajakken. Voor een flinke dosis adrenaline kies je voor via ferrata, klimmen, ziplinen, paintball of lasergamen! Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag is de check out uiterlijk om 18:00 uur Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast na 22:00 uur in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Deze woning is minder geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit Indeling: Begane grond: zitkamer met TV , keuken met kookplaat(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, afwasmachine, koelkast
Op de 1e etage: zitkamer
Op de 2e etage: slaapkamer met 2-pers. bed , slaapkamer met 2-pers. bed , badkamer met douche
Afstanden: Levensmiddelen: 500 meter Restaurants: 500 meter Centrum: 500 meter Treinstation: 1000 meter
Na boeking heeft u de volgende betaalmogelijkheden: iDeal, bankoverschrijving, Eurocard/ Mastercard, VISA, Sofort uberweisung.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 230 vierkante meter
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Dinant. Bezoek culturele hoogtepunten Maison de Monsieur Sax en Maison du Patrimoine Hastière. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals The Saxophone Statue (Adolphe Sax Monument) en Les bains de Dinant. Spoorfietsen van de Molignée en De tuinen van Annevoie zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dinant
Charleroi (CRL-Brussel Zuid Charleroi) - 55 min. rijden
Restaurants
Café Leffe
5 min. wandelen
Ledzz Bar
6 min. wandelen
Solbrun
5 min. wandelen
Le Cerf Vert
8 min. wandelen
Le Sancerre
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nice little cottage in the heart of Dinant!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice little cottage in the heart of Dinant! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice little cottage in the heart of Dinant! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice little cottage in the heart of Dinant!?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Dinant ligt op 5 minuten wandelen van Pont Charles de Gaulle, Onze-Lieve-Vrouwekerk en Kathedraal van Dinant. Ook Citadel van Dinant en Maison de Monsieur Sax liggen op 10 minuten wandelen. Station Dinant ligt op maar 4 minuten wandelen.