Omah Gunung Homestay ligt in Dieng Kulon. Bezoek Dieng Plateau en Candi Palgading, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sikatok Tea Plantation Natural Tourism en Sileri Krater. Bekijk onze reisgids voor Dieng Kulon
Jalan Raya Sumberejo, Dieng Kulon, Central Java
In de buurt
Dieng Plateau
31 min. rijden - 15.5 km
Candradimuka Krater
14 min. rijden - 6.9 km
Telaga Warna
27 min. rijden - 13.7 km
Arjuna-tempel
29 min. rijden - 14.1 km
Sikunir Berg
42 min. rijden - 19.1 km
Restaurants
Kedai Ongklok Dieng 2
10 min. rijden
Aman Locavore
11 min. rijden
Kopi & Resto iga
11 min. rijden
Joglo
12 min. rijden
Sonic Chicken
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Omah Gunung Homestay
Hoogtepunten van de accommodatie
Omah Gunung Homestay heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Omah Gunung Homestay?
Dit hotel in Dieng Kulon ligt op 4,6 km van Candradimuka Krater en op 10 km afstand van Sileri Krater en Sikidang Krater. Ook Arjuna-tempel en Museum Dieng Kailasa liggen op 15 km afstand.