Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Vacation House Rachel
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer 2 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een haardroger en een douche.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 017067-CIN-OO983, IT017067C2E8SA8ER9
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Desenzano del Garda, een wijk in Desenzano del Garda. Geniet van de prachtige natuur bij Sasso Natural Reserve and Lacuale Park en Desenzanino Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Gardaland en Boerderij en Oliemolen Montecroce. Terme Virgilio en South Garda Karting zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Desenzano del Garda
Station Desenzano del Garda Sirmione - 15 min. wandelen
Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 33 min. rijden
Restaurants
Caffè Italia
3 min. wandelen
Bar Bosio
4 min. wandelen
Risto-Bar Agorá
4 min. wandelen
Caffe Roma
1 min. wandelen
Spritz & Burger
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Vacation House Rachel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vacation House Rachel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation House Rachel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation House Rachel?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Desenzano del Garda, vlak bij Romeinse Villa van Desenzano del Garda en Kathedraal van St. Maria Magdalena. Ook Desenzanino Beach en Castello di Desenzano liggen op 10 minuten wandelen. Station Desenzano del Garda Sirmione ligt op 15 minuten wandelen.