Stemor srl ligt in Desenzano del Garda vlak bij een treinstation. Castello Scaligero en Grotte di Catullo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij South Garda Karting en Aquaria spa en wellnesscentrum. Gardaland en Gardaland SEA LIFE Aquarium mag je zeker niet missen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Desenzano del Garda
Station Desenzano del Garda Sirmione - 9 min. wandelen
Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 27 min. rijden
Restaurants
Autogrill Montealto Nord
18 min. wandelen
McDonald's
17 min. wandelen
Ristorante Cinese Grande Shanghai
20 min. wandelen
Pasticceria Bar La Delizia
18 min. wandelen
Bar Red & Blu
20 min. wandelen
Over deze accommodatie
Stemor srl
Appartement met een luxe stijl niet ver van Winkelcentrum Il Leone
Stemor srl bevindt zich dicht bij South Garda Karting en biedt een tuin, een sauna en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Strandlakens, een lift en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie en beveiligde fietsenstalling
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Stemor srl hebben veel comfort met luxe beddengoed en vloerwarming, bovenop voordelen zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen, knutselgerief en gratis kinderbedden
Bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
2 badkamers met regendouches en milieuvriendelijk toiletgerief
Plasmatelevisies van 65 inch met premium tv-zenders
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie gebruikt zonne-energie en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 04 oktober
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 november tot 01 mei.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Stemor srl over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Stemor srl?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Stemor srl van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 233, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Stemor srl?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Stemor srl inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Stemor srl uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Stemor srl?
Dit luxe appartement in Desenzano del Garda ligt op 4,3 km van Winkelcentrum Il Leone en op 15 km afstand van South Garda Karting en Castello Scaligero. Ook Aquaria spa en wellnesscentrum en Grotte di Catullo liggen op 15 km afstand. Station Desenzano del Garda Sirmione ligt op 9 minuten wandelen.